איזו שיטת ריפוי הכי טובה ?

איזו שיטת ריפוי הכי טובה ?

לעיתים קרובות, כשאתם לא מרגישים טוב, אתם שואלים את עצמכם: מה יוכל לעזור לי עכשיו? איזו שיטת טיפול תשפר את מצבי מהר יותר? במה לבחור? על מה ללכת?

התשובה הקצרה ביותר תהיה:    השיטה ש"עובדת" בשבילך ומשפרת באמת את מצבך.

התשובה המפורטת יותר מצויה בתוכן הפוסט, אז תמשיכו לקרוא.

בין שיטות הטיפול העיקריות המצויות כיום נוכל למצוא:

  • טיפול על ידי מתן תרופות, טבעיות או ביוכימיות הניתנות בבליעה, במציצה, בהזרקה, במריחה…
  • טיפולי גוף בהם המטפל מעסה, לוחץ, מחמם, דוקר, מרעיד ומניע את הגוף.
  • טיפולים אנרגטיים כמו: הילינג, רייקי, ביואנרגיה, טתא הילינג ועוד שמות של שיטות שמה שמשותף להן הוא שהמטפל מתעל אנרגית חיים דרכו ומעביר אותה למטופל במגע או ללא מגע.
  • טיפולים פסיכולוגיים לריפוי הנפש על ידי דיבור, הקשבה, ניתוח הדברים שעולים והדרכה מילולית.
  • טיפולים בהם המטפל מפעיל עזרים שונים כמו למשל: קריסטלים, שמנים אתריים, מוזיקה, אור וצבעים וכדומה.
  • טיפולים רוחניים כמו: טקסים, ברכות, קמעות, סגולות, לחשים, תפילות…

ומן הסתם יש עוד אך אלו הן העיקריות הנהוגות בעת הזאת.

דמיינו לעצמכם אדם שיש לו בעיה כלשהי, למשל איזה כאב חזק, או ירידה בתפקוד הכללי, או שיש לו תופעות מוזרות בגוף שמדאיגות אותו מאוד והוא מחפש פתרון לבעיה שלו.
רק מה שכעת יש לו בעיה נוספת והיא למי לפנות לעזרה?
לברירת המחדל שאליה הורגלנו ?  זאת אומרת ללכת לרופא בקופת חולים.
או לפנות לאחת משיטות הטיפול החליפיות ?

בקיצור עוד לא התחלנו וכבר אנחנו טובעים בים של אפשרויות.

נו, אז בכל זאת מה השיטה הכי טובה ?

אז ככה, זה קשור ב 3 גורמים מרכזיים:

  • המטופל
  • המטפל
  • מקור האנרגיה

למטופל   יש מערכת אמונות פנימית שמכתיבה לו למשל: מה הוא אוהב, מה ההעדפות שלו בכל מיני תחומים, למה יש סיכוי להצליח, במי ניתן לבטוח, מה הוא לא סובל, מה הוא דוחה לגמרי וממה הוא מאמין שנובעת הבעיה שלו.

למטפל    יש גם מערכת אמונות פנימית שמכתיבה לו למשל: באיזה בעיות הוא מסוגל לטפל, כמה כוחות זמינים יש לו, האם הידע שצבר יספיק לו לטיפול בבעיה, מהם אחוזי ההצלחה שעבדו בשבילו עד כה, והאם הוא אוהב או לא אוהב את מה שהוא עושה ?

מקור האנרגיה    הוא אחד, אך גם כאן בתוך מערכת האמונות של מי שמתייחס למקור האנרגיה, המטפל או המטופל, יש תפיסות שונות והגדרות אישיות שונות לגבי מה זה בכלל.
יש שיקראו לו אלוהים, כוח עליון, הטבע, אנרגית חיים, אנרגיה אוניברסאלית או אפילו יגידו שאין בכלל דבר כזה.

דמו לעצמכם שמקור האנרגיה הזה הוא מאגר מים לצורך ההדגמה, המטפל הוא צינור, והמטופל גם הוא צינור.

אם נרצה לקבל תוצאת ריפוי טובה מהטיפול זה יהיה כמו להעביר מים (אנרגיה) דרך הצינורות במקסימום זרימה שניתן ואפשרי לעשות.
אם המטפל אוהב את השיטה בה הוא עוסק והיא מתאימה לכישוריו ולהעדפותיו, וזורמת גם עם מערכת האמונות הפנימית שלו, אז הצינור יהיה בקוטר המקסימלי שלו והמטפל יוכל להעביר מקסימום מים (אנרגיה) דרך הצינור שהוא בעצמו.

אם יש למטפל עכבות, התנגדויות, חוסר אמון בעצמו או בשיטה שהוא עוסק בה, או אולי הוא לא אוהב את המטופל בכלל או עוד דברים מעכבים דומים לאלה אז זה יהיה כמו אבנית בתוך הצינור שמצרה את הקוטר הפנימי של הצינור ומאפשרת מעבר מופחת קטן בהרבה של מים (אנרגיה) מהיכולת האמתית של הצינור להעברת המים (האנרגיה).

גם למטופל יש העדפות אישיות ומערכת אמונות.
אם הוא מאמין שהשיטה יכולה לעזור לו, המטפל אמין בעיניו, יש לו ציפייה פנימית להיעזר בדרך הזאת כי הוא שמע מאנשים אחרים שזה עבד עבורם, אז גם הצינור שלו שהוא בעצמו, יהיה במקסימום הקוטר שלו ויוכל לקבל את המים (האנרגיה) ולהזרים אותה במלוא היכולת.

אם יש למטופל התנגדות מסוימת לשיטה, למטפל, לסביבת הטיפול או שמערכת האמונות הפנימיות שלו  יוצרות לו פחדים והרגשה של אי רצון להיות מטופל בדרך הזאת הרי שגם כאן זה יהיה כמו אבנית שגורמת להצרת הקוטר הפנימי של הצינור של המטופל ואינה מאפשרת העברת המים (האנרגיה) במלוא העוצמה והיכולת.

יתרה מכך, למטופל יש גם ברז על הצינור שלו ואם יש לו התנגדות חזקה לקבלת הטיפול בדרך הזאת אז הברז שלו יהיה סגור ושום זרימה לא תתאפשר. ניתן גם להבין שגם הריפוי לא יושפע בדרך הזאת כי הטיפול בכלל לא יעבוד.

לכן המסקנה כאן ברורה לגמרי

השיטה הכי טובה שכדאי למטופל לבחור בה היא זאת שהוא מאמין שתוכל לעזור לו ויש בו מינימום התנגדות להיות מטופל בה, ואפילו יש בו ציפייה חיובית שהטיפול בה יוכל להצליח בעבורו.
בנוסף כדאי לו לבחור את המטפל שנראה ומרגיש לו שהוא מחובר עם מה שהוא עושה, ועושה את זה טוב או טוב מאוד אפילו, על מנת שיוכל להעביר או לתעל את מקסימום העזרה בעבור המטופל על ידי החיבור ביניהם וכך לייצר תוצאות טובות ומוצלחות.

במילים אחרות

ניתן לומר שלאחר 23 שנה כמטפל וכמורה בתחום ההילינג האנרגטי והביו אנרגיה הגעתי למסקנה  שהשיטה משנה הרבה פחות ממה שנהוג לחשוב, והגורם האנושי חשוב יותר בתהליך הריפוי מהשיטה בה מטופלים.

העיקר הוא החיבור בין מקור האנרגיה המרפאה לצרכנים שלה בתהליך הריפוי שהם המטפל והמטופל.
אם יש חיבור טוב בצנרת ללא זליגות ונזילות וישנה גם התאמה בקוטר של הצינור של המטפל לקוטר של צינור המטופל ובנוסף גם הברז של המטופל פתוח לגמרי אזי מקור האנרגיה תמיד שופע טוב, והתוצאות לרוב מוצלחות.

מה דעתכם ? תרמו לנו את מחשבותיכם ושתפו אותנו כאן בהארותיכם.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *