7 דברים שחייבים לדעת לפני שהולכים למתקשר/ת

7 דברים שחייבים לדעת לפני שהולכים למתקשר/ת

קראו את העצות האלו לפני שאתם פונים לייעוץ רוחני או כמו שנהוג לקרוא לזה בארץ – תקשור. הדבר הזה עשוי להיות לכם לעזר רב.

דברו עם המתקשר שיחה קצרה ראשונית והרגישו אותו

לאחר הבירור הראשוני אצל חבר או חברה שהפנו אתכם למתקשר או למתקשרת המסוימים,צרו קשר עם המתקשר ודברו אתו, שאלו שאלות הבהרה, והקשיבו בקשב רב בעיקר לתחושת הבטן שעולה בכם ואומרת לכם אם כדאי או לא כדאי ללכת לתקשור אצל האדם המסוים הזה.
שימו לב גם לסגנון התקשורת הכללי של האדם הזה וראו אם הוא מתאים וזורם אתכם, או שהוא מייצר בכם התנגדויות.
שאלו בשיחה הראשונית אם המתקשר עובד עם מדריך אור או עם קבוצה והקשיבו לדרך שהוא עונה. ניתן ללמוד מכך עד כמה הוא מאמין בדברים שהוא עושה.
ישנם הרבה מתקשרים טובים בארץ שעושים את מלאכתם נאמנה ועל הצד הטוב ביותר. וישנם גם הרבה שרלטנים ושקרנים שמורחים את האנשים ונותנים להם מידע לא נכון ולא מהימן.

בררו עליו ועל סגנון התקשור שלו אצל מי שהפנה אתכם אליו

בררו עם החברים שהיו כבר בפגישת תקשור אם המתקשר שם דגש בעיקר על להדהים את הלקוח עם כל מיני ידיעות סודיות שהם יודעים עליו או עליה, או שהם שמים דגש על מתן מידע, ועונים על שאלותיכם בשפה ברורה וממוקדת. שימו לב שמה שאתם רוצים זה תשובות ברורות וענייניות ששופכות אור על השאלות שמענייניות אתכם ולא רק להתרשם מזה שהאדם שממולכם יכול לגלות כל מיני סודות כמוסים שלכם.
זה עוזר בעיקר להגדיל את האגו של המתקשר ולכם זה לא נותן מאומה.

זכרו שהמתקשר אינו סגנו של אלוהים

 תבינו, המתקשר הוא אדם בדיוק כמוכם. רק שהחיישנים שלו מכוונים לרגישות הרבה יותר חזקה משלכם, והוא למד איך להשתמש במידע שהוא קולט ולפרש אותו בדרכים שדרכן הוא מחבר אתכם עם התשובות לשאלות שאתם שואלים.
עוד מה ששונה זה שהמתקשר אימן את עצמו בטכניקות האלו ולמד ליצור קשר עם מאגר של ידע ממנו הוא דולה את המידע.

חשוב שתבינו שהמתקשר אינו שייך לקבוצה עילית של אנשים שמקורבים לאלוהים יותר, או כמו שלפעמים נראה, אפילו חושבים שהם סגנים של האלוהים.
לכן תבינו גם שמה שהם אומרים אינם דברי אלוהים חיים. לא צריך לבוא למפגש התקשור בחרדת קודש.

המתקשר הינו רק כלי עזר בזמן הפגישה שמאפשר לכם לקבל תשובות על שאלותיכם. לא יותר מזה!

גם מתקשרים יכולים לטעות לפעמים, וגם להם יש ימים שהתקשור שלהם פחות טוב מבימים אחרים. היו מודעים לכך ואל תצפו מהם להיות מושלמים ב100% .
אין דבר כזה!

צריך להבין שמה שהמתקשר אומר אינו חקוק בסלע

 התקשורים רק מציינים את המגמה הכללית או את הכיוון הכללי שאליו יתפתחו העניינים אם האדם ימשיך לעשות ולהתנהג את הרגיל שלו.
על מנת להבהיר את הנושא אתן לכם דוגמה:
נגיד ששאלתם אם עסקה מסוימת תצא לפועל, והמתקשר ענה שהסיכויים לכך קטנים ביותר. אז לפי התקשור זה הכיוון הכללי שלשם זה זורם. אם אתם מעוניינים לשנות את המצב הזה, אתם בהחלט יכולים והתשובה של התקשור מצביעה על מידת המאמצים שתידרשו להשקיע כדי לשנות את התוצאה להצלחת העסקה. במקרה זה תצטרכו להשקיע הרבה מאוד אנרגיה, אך זה בהחלט אפשרי, הבנתם את זה?!

שימו לב שאם המתקשר היה אומר בדוגמה הזאת שהעסקה תצליח. גם התשובה הזאת מציינת רק את המגמה הכללית, ואם תשנו מהרגליכם וממה שאתם עושים ברגיל, ותנוחו ולא תעשו כלום כי המתקשר אמר שזה יצליח, ישנם סיכויים שתקבלו תוצאה שונה לגמרי בגלל שאתם השתניתם, הבנתם?!

בואו מוכנים עם דף שאלות והקליטו את הנאמר

כדאי לבוא לפגישת התקשור עם דף שאלות ממוקדות וענייניות שהכינותם מראש כתובות על דף נקי ובאופן ברור ועם מרווחים בין השאלות שניתן יהיה לערוך אותן או לשנותן במידת הצורך.
הקדישו את הימים שלפני המפגש לחשוב על מה שהייתם רוצים לדעת וכך תייעלו את המפגש.

כדאי לכם מאוד להקליט את המפגש כדי שתוכלו לשמוע את התקשור בעוד פעמים בזמנים שונים. אתם תגלו שבכל פעם אתם שומעים דברים חדשים או מבינים אותם בדרכים חדשות. ותובנות חדשות תעלינה בכם ותבינו עוד יותר טוב את הנאמר לכם.

עצה מיוחדת מניסיון של הרבה תקשורים. הקליטו את המפגש בשני מכשירים שונים. באופן זה הסיכויים לתקלות יורדים מאוד ובטוח תהיה לכם הקלטה של המפגש.

בקשו הסברים והבהרות לדברים חשובים שנאמרו לכם

מתקשר טוב כשהוא נותן לכם תשובה על משהו ששאלתם, יצביע על האפשרויות השונות שעשויות להיות, וייתן לכם הדרכה מה כדאי לכם לעשות על מנת להגביר את הסיכויים שמה שאתם מעוניינים בו יתגשם ויתממש.
מתקשר טוב כשיגיד כן או לא, יסביר לכם אם הכן או הלא מובהקים ב 100% או שהם חלשים יותר.
עזרו לו על ידי שתשאלו או תבקשו הסבר לאחר שאמר משהוא ולא הסביר לכם אותו מספיק.

מתקשר לא טוב ידבר בנימה של חורץ גורלות. קובע קביעות שאין לשנותן. מפחיד את הלקוח ומפזר הרבה ערפל של מיסטיקה לתבל את השקרים והשטויות שהוא מחרטט ללקוח. היו ערים לכך!

שאלו שאלות על כמה תחומים ואל תתמקדו רק בעתיד

בזמן פגישת התקשור נסו לכוון את השאלות שאתם שואלים כדי שייתנו לכם תמונה כללית כמה שיותר טובה על כל מיני דברים.
אל תשאלו רק על מה העתיד צופן בחובו בעבורכם. אלא נסו גם לברר על תכונות אופי, על יחסים בינאישיים, על מסרים רוחניים בעבורכם ממדריכי האור שהמתקשר עובד אתם.
תשאלו על מה אתם צריכים ללמוד מכל מיני דברים שקרו לכם ועל עוד דברים אחרים שייתנו לכם תמונה טובה יותר ורחבת זווית של המצב.

אל תסמכו על עצמכם שהשאלות כבר יבואו לכם בפגישה. אנשים מגיבים בדרכים שונות בזמן פגישה כזאת. חלקם נחסמים מתשובה כלשהי, חלקם נגררים לפתח תשובה על משהו מסוים שגוזל את רוב הפגישה ולא מותיר זמן לדברים אחרים, חלקם נהיים בהלם, בעצב, או בפליאה שמשכיחה מהם את מה שרצו מלכתחילה.
לכן כדאי לכם להתכונן. זה ישתלם לכם בענק!

זהו זה,
תיהנו לכם בפגישת התקשור ואני מאחל לכם שתפיקו ממנה תועלת אמתית לחייכם.

שתפו בבקשה את הפוסט הזה עם חבריכם וחברותיכם שהמידע הזה עשוי לעניין אותם ולתרום להם.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *