להפסיק את מעגל הרוע – באהבה

להפסיק את מעגל הרוע – באהבה

הרוע שנדבר עליו בפוסט הזה הוא שם כללי לאנרגיה שלילית "שמתיישבת" על האדם כמו ביצה גדולה דמיונית שעוטפת וחוסמת את זרימת אנרגית החיים שלו מלפעול באופן תקין וטבעי.
הדבר גורם לשלל תופעות בלתי רצויות כמו: כאבים, דקירות, הפרעות תפקודיות של מערכות בגוף, אי-שקט, עצירת המזל הטוב, חוסר מיקוד ופיזור נפש, קשיים בתקשורת הבינאישית, כעסים בלתי מוסברים, שיבושים בחיי היומיום, תקלות שונות בחפצים ששייכים לאדם הנפגע וכל מיני תאונות .

איך זה קורה?

האדם ששולח את הרוע/אנרגיה שלילית אינו תמיד מודע לזה שהוא עושה את זה. הכוונה שלו בדרך כלל אינה מכוונת כדי לפגוע. לעיתים זה רק ביטוי לאופי הלא טוב שלו.
הכוונה היא שכשאנשים מרכלים, מקנאים ועינם צרה בהישגיהם של האחרים . ההרגשה הרעה הזאת אצלם עוברת לאנשים האחרים שרגישים ונוחים לקליטת האנרגיה הזאת, וגורמת להם להרגיש פתאום רע מבלי שיוכלו להסביר לעצמם מדוע הם מרגישים כך.

אם השולח מתרגל את שליחת הרוע הזה על בסיס קבוע כי יש לו בעיה עם עצמו ועם החיים שלו, למשל הוא לא מאמין שיש מספיק שפע בעולם לכולם, ואם יש למישהו אחר משהו שאין לו והוא חושק בו. ישר הוא מרגיש חסר וחסך וההרגשה הרעה שלו מתורגמת לאנרגיה שלילית שעוברת ממנו לאנשים אחרים שאין להם הגנות מספיקות והם נוחים לקליטת הרוע הזה ו"מתיישבת" עליהם.

להבדיל, ישנם גם אנשים שהכוונות הרעות שלהם ממוקדות יותר. אלו הם האנשים שעושים עין רעה בכוונה כדי להפיל אנשים אחרים, מקללים כדי לגרום לרוע לעבוד חזק יותר ולוודא בכוונה שיפעל את פעולתו. וישנם גם כאלה שיעזרו בטקסים כדי לוודא שהרוע יבצע את פעולתו וישיג את התוצאות הרעות שהם מנסים לגרום. אך כאן בפוסט הזה לא נדון בכשפים שהם דרגה גבוהה יותר של שליחת הרוע, רק אגיד שכל אלו הם כולם מאותה המשפחה.

איך מגיבים על זה רוב האנשים?

רוב האנשים כשהם נפגעים ירצו להחזיר רעה תחת רעה. "הוא עשה לי ככה! אני אראה לו מזה! איתי הוא לא יתעסק!"
התוצאה של התנהגות כזאת זה שזה רק מגדיל את הסבל, מקבע את הבעיה ומאריך את משך הפגיעה על ידי יצירת לולאה של שליחה וקבלה בלתי פוסקת של שני הצדדים.

בואו וננסה גישה בלתי מקובלת לפתרון הבעיה הזאת.

בואו נשבור את מעגל שליחת הרוע ובואו נעשה זאת באהבה.
כן, לא השתגעתי! נחזיר אהבה תחת רעה. הביטוי המקובל בעולם ההילינג האנרגטי הוא: נשלח אור ואהבה לאדם האחר.
ביהדות זה נקרא "אהבת חינם"

ישנן כל מיני דרכים שהדבר הזה יכול לבוא לידי ביטוי. למשל תוכלו:

לברך את האדם הפוגע

לשלוח לו אור ואהבה באופן חד סטרי, זאת אומרת שרק אתם תעשו את זה ללא קשר למה שהאחר עושה.
אתם תברכו את האדם האחר כמה פעמים ביום במשך 2-4 דקות בכל פעם במשך כמה ימים או אם המקרה קשה במיוחד בערך שבועיים. משך הזמן יהיה מושפע מאוד מכוונתכם להשיג את התוצאות הטובות. אל תדאגו בקשר לזמן המדויק, כשתעשו את זה אתם כבר תרגישו ותדעו מתי כבר לא צריך לעשות את זה יותר.

פשוט שבו עם עצמכם במקום שאף אחד לא יפריע לכם. ואמרו ברכות בעבור האדם האחר. ברכות אמתיות שנוגעות לכל תחומי החיים. לאהבה, לזוגיות, למשפחתיות, לפרנסה, לבריאות, לרכוש, וכדומה.

יכול להיות שבהתחלה יהיה קשה לכם לברך, כי אתם לא סובלים את האדם האחר ומרגישים שאתם עושים משהו שאתם לא רוצים לעשות והייתם רוצים לעשות בדיוק את ההיפך מזה.
אבל אל תפסיקו, פשוט תמשיכו ואתם תראו שכבר לאחר כמה פעמים אולי אפילו כבר בסוף היום הראשון או השני אתם תרגישו שזה נעשה לכם יותר קל ואתם מרגישים יותר נוח עם זה.

תחשבו על כל היתרונות שיצמחו לכם אם תהיו משוחררים מהעול הזה וזה יעזור לכם להמשיך.

אם תרצו לעלות רמה בביצוע התרגיל הזה. אז בנוסף לזה שאתם אומרים את הברכות בקול או בלחש אם אתם בוחרים. פעם אחת ביום גם תכתבו את הברכות האלו על דף חלק או במחברת שתקצו במיוחד לנושא הברכות והשחרור מהסבל שלכם.
זה יחזק מאוד את התהליך וייתן לכם תוצאות מהירות יותר על השקעתכם.

לראות אותו בדמיונכם כשהוא בריא וחזק ושטוב לו.

עצמו את העיניים שלכם ודמיינו לעצמכם שאתם הולכים וקטנים עד שאתם כל כך קטנים שאי אפשר לראות אתכם כמעט. נגיד כמו שאתם איזה פרפר זעיר.
אתם מתחילים לרחף עד שאתם מגיעים להיכן שהאדם הפוגע נמצא. אף אחד לא יכול לראות אתכם אך אתם רואים מלמעלה את הכל.
דמיינו שאתם רואים את האדם הפוגע כשהוא בריא, מרגיש טוב, ונראה טוב. אור זהוב מקיף אותו ומלאכים שומרים את דרכיו. ראו אותו מתנהג באהבה אל אנשים אחרים ואפילו נהנה מזה.
וגם אתם כוונו מחדש את רגשותיכם ושמחו בשמחתו, אחלו לו בריאות ואושר.

גם כאן תצטרכו לדמיין את זה בערך 2-4 דקות פעמיים שלוש ביום. עד שתרגישו שאין צורך בזה.

ואיך תדעו? בכל פעם שתחשבו על האדם האחר, מישהו יזכיר אותו, או שתראו אותו. אם לאחר דקה שתיים הוא כבר לא במחשבתכם וכבר פניתם לעיסוקיכם והוא לא מפריע שם במחשבה או ברגש, זה יהיה סימן בעבורכם ששחררתם אותו או שהשתחררתם ממנו. איך שתבחרו לראות את זה.

התפללו בעבור האדם האחר

ניתן גם להצמיד את זה לברכות שאתם מברכים. לא צריכים להיות דתיים כדי לבקש/להתפלל בעבורו מאלוהים שישלח לו בריאות שפע ושגשוג.
תוכלו להתפלל בעבורו ועדיין להישאר חילוניים לגמרי. לכו על זה במובן הפשוט ביותר.

עשו תהליך של סליחה שפירושה שחרור.

אמרו לעצמכם בכוונה מרובה:

אני משחרר/ת כעת את האדם הזה שפגע בי ואני סולח/ת לו על כל מה שעשה לי.
אני מוחל/ת כעת על כל דבר שקשור בעניין הזה.
אני משחרר/ת כעת את האדם הזה לחיות את חייו ומאחל/ת לו בריאות ואושר.
אני סולח/ת גם לעצמי שבמשך כל כך הרבה זמן החזקתי חזק בפגיעה הזאת וגרמתי סבל מתמשך לעצמי.
אני חופשי/ה לחיות את חיי והוא חופשי לחיות את חייו.
בכל פעם שאני ניזכר/ת באדם שפגע בי אני מאחל/ת לו בריאות ושפע והצלחה טובה, ומשחררת אותו לדרכו.
כל השאריות מהפגיעה נעלמות עכשיו ומתפוגגות, ואני מרגיש/ה נפלא בגוף ובנפש שלי.
הכל כשורה בעולמי הנהדר.

זה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים

וזה יפסיק לכם את הסבל שאתם חשים. אולי זה גם ילמד אתכם דבר או שניים על טבע האדם שלפי דעתי ואמונתי הוא טוב מיסודו.

אני ממליץ להוסיף גם טיהור לתהליך. זה יגרום לתהליך להיות עמוק יותר ויעשה לכם עוד יותר טוב.
תוכלו לטהר את עצמכם בטבילה בים ובעשן ממרווה, מלבנדר וממקלות של קינמון.

אם אתם ממש מן המהדרין, מומלץ שתדמיינו גם את האדם האחר מגיע לתהליך הטיהור ואתם מטהרים גם אותו בעשן ובטבילה בים. עשו זאת כאילו שהוא ממש נמצא אתכם. זה אולי נשמע מוזר לכמה אנשים שקוראים את זה. אני יכול להבטיח לכם מניסיוני העשיר בביצוע של תהליכים כאלו שזה עובד חזק מאוד.

כבר שמעתי מספר רב של פעמים סיפורי הצלחה של אנשים אחרים  שעשו את התהליכים האלו וקרו להם דברים מאוד חזקים. כמו למשל סיפור שעולה בי כעת על אדם אחד שכל כך כעס על האבא שלו שלא דיבר אתו במשך כ30 שנה. לאחר שביצע את התהליך כ18 ימים התקשר אליו אביו והם חידשו את הקשר.

מעניין יהיה לשמוע את הסיפורים שלכם לאחר שתבצעו את התהליכים שלמדתם כאן.

שתפו בבקשה את המידע הזה עם כל מי שרק אפשר. בטוח יהיו כאלה שיפיקו ממנו כזאת תועלת רבה, כך שהחיים שלהם ישתנו לטובה. בואו נהיה חוליה בשרשרת שחיברה אותם עם האור והאהבה.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *