מה זה בכלל הילינג אנרגטי

מה זה בכלל הילינג אנרגטי

כשרוב האנשים חושבים על הילינג אנרגטי הם ישר מקשרים את זה עם מיסטיקה

עם מטפלים שמנצלים מינית בחורות תמימות, עם מטפלים שעובדים על האנשים בעיניים ולוקחים את כספם במרמה, עם קוסמים ועושה להטים שנוגעים במישהו בין העיניים שלו ולוחשים משהו באוזן שלו והוא קם מיד מכיסא הגלגלים שלו והנכות שלו נעלמת כלא הייתה, ועם אנשים שמסתכלים לך בעיניים וישר יודעים שלפני שני גלגולים היית חמור, אולי בגלל שאתה מאמין להם. 

לכל האינפורמציה המוטעית והשקרית הזאת אחראית התקשורת שתמיד מחפשת סקופים, ואם הם לא מוצאים אותם, אז הם יוזמים ומייצרים סקופ מקורי משל עצמם, על ידי התמקדות בסקנדלים ובתופעות חריגות שבשולי הענף אך מוצגות לציבור כאילו כל המטפלים הם כאלו, דבר שגורם נזק רב לתדמית של משהו באמת טהור וטוב.

בואו נעשה סדר בדברים אחת ולתמיד

וסוף סוף נסביר בדרך פשוטה וברורה מה זה הילינג אנרגטי ואיך זה עובד. לאחר שתקראו את הנאמר כאן תהיה לכם תמונה הרבה יותר טובה ונכונה לגבי ענף הריפוי הזה שקוראים לו הילינג אנרגטי.

בואו נמחיש זאת בעזרתו של סיפור דמיוני קטן. 

תארו לעצמכם שאתם הורים צעירים שלא יודעים עדיין הרבה על גידול ילדים. אתם נמצאים כעת בגן השעשועים שם משחקת בתכם הקטנה עם זאטוטים אחרים.
פתאום, היא נופלת ומקבלת מכה חזקה ומתחילה ישר לצרוח ולבכות. אני מניח שאם אתם כמו כל ההורים, אתם ישר תחושו אליה, תרימו אותה מהקרקע ותאמצו אותה אליכם. בדרך כלל קרוב ללבכם כשכל גופה נוגע בכם. אתם בטח תלטפו את שיער ראשה ואולי תתנו לה נשיקות, וגם תדברו אליה בטון רך ומעודד ותגידו לה שאתם מבינים אותה ויודעים שזה כואב לה ושזה עוד מעט יעבור לגמרי.

אתם תעשו את כל הפעולות האלו מבלי לחשוב ומבלי שלמדתם לפני כן בקורס להורים מוצלחים. זה יבוא לכם באופן הטבעי ביותר שישנו, מסכימים?!

לאחר זמן קצר שבדרך כלל ידהים אתכם, כי כהורים שחושבים באופן הגיוני נראה לכם שאם זה היה קורה לכם היה לוקח זמן ניכר להתאושש מזה, הילדה שלכם תבקש לרדת ותחזור לשחק עם הילדים האחרים כאילו שום דבר לא קרה. מדהים לא?!

להתווכח עם התוצאה, לא ניתן כאן, כי העובדות מדברות בעד עצמן גם אם אין לכם הסבר הגיוני לגבי איך זה קרה. הילדה שלכם חזרה לשחק כאילו כלום לא קרה!

זאת אומרת שמשהו כן קרה בין הנפילה לחזרה למשחק. משהו שאתם גרמתם, או עזרתם לגרום שיצר את התוצאה הנהדרת הזאת.

את המשהו הזה אתם עשיתם על ידי כך שהשתמשתם באהבה שלכם כלפי הילדה שלכם וחיברתם אותה ביחד עם המחשבות שלכם להיטיב ולהקל על מצבה, וגם נתתם לזה ביטוי גופני על ידי כך שהצמדתם את גופה לגופכם כשהלבבות שלכם קרובים אחד לשני, והעברתם/נתתם את אהבתכם על ידי הליטופים, הנשיקות והמילים הרכות והמעודדות. וכל זה כמכלול גרם לשיפור והקלה כל כך משמעותית שהילדה חזרה לתפקד באופן תקין ולעיתים גם ללא כל סימן מהאירוע.

ובכן, זה בדיוק מה שאנחנו עושים בהילינג אנרגטי

אנחנו משתמשים באהבה שלנו, ובכוונה שלנו להיטיב ואנחנו עושים תהליך דומה עם המטופלים שלנו כדי שיחלימו מהר, יחזרו לאיתנם ולתפקוד תקין ומלא.

אלא מה,

החוק לא מאפשר לנו ללטף את כל מי שבא אלינו לטיפול, גם לא לנשק ולהצמיד ללבנו ולהגיד כל מיני מילים רכות ומעודדות.

החוק קורא לזה הטרדה מינית!

לכן במשך הזמן פותחו כל מיני טכניקות שנותנות ביטוי אחר לכל מה שהוסבר עד כה. טכניקות המאפשרות למטפלים בהילינג אנרגטי להעביר אנרגיה של אהבה וריפוי גם ללא מגע או בהנחת ידיים בלבד, על מקומות מסוימים בגופו של המטופל.

כדי לשכלל עוד את העברת האנרגיה ולחדד את כוונת המטפל להיטיב גם נעזרים בכל מיני עזרים שמגבירים את הזרימה בין המטפל למטופל.
הנה כמה מהם:

  • קריסטלים ואבנים טובות.
  • שמנים אתריים. ותמציות צמחיות.
  • מטוטלת.
  • טקסים שונים.
  • דמיון מודרך.
  • הקרנה של אורות צבעוניים.
  • השמעת צלילים מרפאים.
  • ריקוד אנרגטי מסביב למטופל.
  • חיזוק באמצעות שיחות מרפאות.
  • ויש כמובן עוד…

זאת אומרת שאין כאן שום דבר מיסטי

הכל פשוט ביותר. המיסטיקה באה כעזר כדי להלביש את הפשטות בחליפה שיווקית שתמכור את רעיון הריפוי וההחלמה למטופל בדרך טובה יותר.

אם נביט על זה מהצד הרוחני קמעה, אז,

הילינג אנרגטי יכול גם להיקרא שרברבות רוחנית.

הנחת העבודה היסודית כאן היא שאלוהים ברא את האדם שלם ומושלם על כל מערכותיו ותפקודיו המתואמים להפליא, ונפח בו אנרגיית חיים .

מה שאנחנו ההילרים עושים זה לאבחן היכן הם החסימות והתקיעויות שמונעות מאנרגיית החיים הזאת שמקורה באלוהים לזרום ולהפעיל את האדם בצורה תקינה.

את זה אנחנו עושים על ידי פתיחת הסתימות וניקוי הלכלוך בצנרת שהצטבר ומנע את הזרימה.

טוב זה לא ממש הסבר נעים או מוכר טוב את השיטה מבחינה שיווקית, אך זה מסביר בדיוק נמרץ את מה שאנחנו עושים בהילינג אנרגטי.

ממה שנאמר  עד כה אתם בטח מבינים שכולנו הילרים.

כולנו מרפאים, כי אלוהים הבנה את היכולת הזאת בנו בזמן שברא אותנו. בכל אחד מאתנו יש את היכולת לטפל, לעודד, לחזק, ולעזור לאנשים אחרים להרגיש טוב.

המרפאים המקצועניים שונים מהאנשים הרגילים בזה שהם הכשירו את עצמם לטפל והתאמנו רבות על פיתוח היכולות שלהם בתחום. הם התאמנו בטכניקות שונות שהגבירו את היכולת שלהם לעזור לאחרים. הם חידדו את הרגישות של החיישנים שלהם כדי שיוכלו לקבל מידע על המטופל ולהצליח על ידי כך לעזור אפילו עוד יותר.

חלק מהמטפלים גם ניחנו בכישרון לטפל באנשים אחרים ולעשות את זה טוב יותר מאחרים. בדיוק כמו שיש לאנשים מסוימים כשרון לציור, לריקוד, למתימטיקה, לבישול, או לשירה למשל. גם כאן יש כאלה שיצטיינו יותר מהשאר באופן טבעי.

עוד דבר שחשוב מאוד להדגיש הוא, שלמרות שאנחנו נקראים מרפאים, אנחנו לא כאלו. אנחנו רק מטפלים, ואת הריפוי עושה אלוהים.

אנחנו רק מעודדים את תהליכי ההבראה להיות מהירים יותר וטובים יותר. נותנים תמיכה לתהליך ומניעים אותו.

אז עכשיו אתם יודעים יותר על מה זה הילינג אנרגטי, ובפעם הבאה שיציגו אותנו שוב באופן שקרי, מעוות ולא נכון, אתם תדעו כבר יותר טוב מזה. 

אני מאחל לכם בריאות טובה ושלמה ומחשבה ברורה וצלולה לראות בעזרתה תמיד את מה שהוא האמת ולא רק משהו שמוצג לכם כאילו הוא האמת.

שתפו בבקשה את המידע הזה עם כל מי שתרצו. מגיע לכולם לדעת את האמת.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *