איך להגשים את החלומות שלכם

איך להגשים את החלומות שלכם

בכל בוקר כשהשעון המעורר שלכם מצלצל עומדות בפניכם שתי אפשרויות. אתם יכולים להמשיך לנמנם ולהמשיך לחלום את החלומות שלכם או שאתם יכולים לפקוח את העיניים, לקפוץ מהמיטה, ולהגשים את החלומות שלכם במציאות.

האפשרות הזאת והבחירה הזאת חוזרות על עצמן בכל יום ויום. האפשרות לממש את מה שיש לכם ברוח, במחשבה, ובדמיון היא ברת הגשמה בכל עת שתבחרו, העניין הוא שזה אפשרי רק כשהעיניים שלכם פקוחות ואתם מוכנים לפעולה ולעשייה הנדרשת להגשמת החלום שלכם.

עוד משחר הבריאה, הוטמעה בכל אחד מכם היכולת להגשים את כל מה שתרצו

אלא מה שזה בא גם עם אפשרות וחופש לבחור אם להגשים משהו או לא להגשימו.

החלומות שלכם יכולים להיות גדולים כמו למשל:

♦  לטייל בעולם ולחקור תרבויות אחרות

♦  להיות דוקטור להיסטוריה.

♦  להקים משפחה גדולה ולחנך את כל הילדים בלימודים בבית.

♦  להקים עסק אינטרנטי חובק עולם

♦  להמציא המצאה חדשה ולרשום עליה פטנט עולמי

♦  להקים מסעדה מצליחה ולהיות מוכרים ומפורסמים כמסעדנים מצליחים.

♦  לכתוב רומן שיהיה לספר רב מכר.

♦  או אפילו להיות טייס קרב או טייס מסחרי.

והחלומות שלכם יכולים גם להיות קטנים יותר כמו:

♦  ללמוד להכין בהצלחה מתכון מסוים שסבתא שלכם הייתה עושה.

♦  למצוא בגד יפיפה שיגרום לכם להיראות מהממים באירוע הקרוב.

♦  לעשות מסיבת הפתעה מיוחדת למישהו שאתם מאוד אוהבים.

♦  להוציא רישיון נהיגה על מכונית, ולנהוג בעצמכם לאילת.

♦  להגיד ל… סוף סוף את כל מה שאתם חושבים עליהם בלי שום פחד.

♦  או לחטב את הגוף ולרדת במידה אחת בבגדים שאת לובשים.

 לא משנה מהו החלום שאתם חושקים בו, מה שמשותף לכולם זה שאתם צריכים להיות ערים אם אתם רוצים להגשים את הרצונות שלכם. אתם צריכים להאמין שהם ברי הגשמה, ואתם צריכים להאמין שמגיע לכם להגשים ולממש אותם ואתם ראויים לטוב שיצמח לכם מזה.

אך הדבר החשוב ביותר, שבלעדיו לא יקרה כלום, ולא תיתכן הצלחה הוא: המוכנות שלכם לעבור משלב הרצון (שלב החלום), לשלב הפעולה והעשייה (שלב ההגשמה).

אתם צריכים להבין שלא משנה מה גודל החלום שלכם ועד כמה הוא נתפס בעיניכם כקשה או כקל להגשמה, לכל חלום יש את המחיר שלו או את המחירים שלו שאתם נדרשים לשלם על מנת להפוך אותו מחלום למציאות. ואני לא מתכוון רק על מה שאתם נדרשים לשלם עליו בכסף, אלא על כל ביטויי האנרגיה שצריכים לחבור איתם יחדיו על מנת שזה יתממש.

הנה רשימה של חלק מהמחירים האלו:

ייתכן שעומדת להיות לכם תקופה לא קלה והרבה חוסר נוחות

כן. אתם תצטרכו לדחוף את עצמכם ולהניע את עצמכם בכיוון הרצוי כל הזמן. ייתכן שתצטרכו למתוח את הגבולות שלכם ולפעול גם כשאתם חסרי אמון מסוים ביכולתכם לעשות את זה ובאמת להצליח בזה. יכול להיות שבתקופה מסוימת אתם תצטרכו לעבוד המון שעות והרגלי השינה או האכילה שלכם יסבלו. הראש שלכם יהיה מפוצץ בכל הדברים שאתם תהיו פתאום חייבים לעשות ועוד מתוך בחירתכם. הגוף שלכם יהיה עייף והרגשות שלכם יהיו מבולבלים, וכל מה שתרצו זה רק להשתרע על המיטה וללכת לישון. תצטרכו להתאמץ ולהתגבר על כל אלו, ולהמשיך בעשייה ובאמונה שזה שלכם!

 ייתכן שתעמדו מול פחדים שיש בכם, ותצטרכו להתגבר עליהם

כן. הפחד ממה שיגידו עליכם כל האנשים שמכירים אתכם אם זה לא יצליח לכם בסופו של דבר לאחר ההשקעה הענקית הזאת. או שיותר גרוע מזה, הם ילעגו לכם ויגידו לכם בחוצפתם ״אמרתי לך שזה לא יצליח! היית צריך לשמוע לי מקודם!״. או הפחד מדחייה או מסירוב של אותו אדם או אותו גוף שאתם רוצים להגשים את החלום שלכם איתם, ולא משנה אם זה חלום רומנטי, חברתי, או עסקי.

או הפחד מכישלון, כמובן! זה שמאבן אתכם במקום. תראו, זו עובדה ברורה ופשוטה שמי שמצליח, זה מי שמעז לעמוד מול פחדיו ולפעול למרות הפחד. אז קדימה צעד ללא כל דיחוי נוסף!

 ייתכן שתצטרכו להתמודד עם זה שיחשבו עליכם שהשתגעתם

כן. לפעמים החלומות גדולים ונשגבים ורוב האנשים שבויים בהגבלותיהם ובחוסר אמונם ביכולות העצמיות שלהם. אז הם נוטים לחשוב על מה שקורה אצל האחרים דרך ההשוואה למה שהם יכלו או לא יכלו לעשות, או אם הם רצו להגשים את מה שאתם רוצים להגשים. לכן לעיתים קרובות הם יחשבו שהשתגעתם על כל הראש שאתם אפילו רק חושבים להגשים את הדבר הזה. זכרו שהמטרה שלכם אינה לשנות את מה שהם חושבים, אלא להגשים את חלומכם, ואל תבזבזו את האנרגיה שלכם על מנת לגרום להם לחשוב כמוכם או לראות את הדברים בעיניים שלכם. במקום זה הגשימו את חלומכם ושמשו להם דוגמה חיובית לזה שזה אפשרי. אולי זה מה שיידחף אותם לברר אם גם הם יכולים להגשים את חלומם.

 ייתכן שאנשים יפנו אליכם עורף ולעיתים גם ירצו לחבל במאמציכם להצליח

כן. קנאה זה דבר מוחשי ואמתי שגורם לאנשים להתנהג בצורה שפוגעת באנשים אחרים. בגלל חוסר הביטחון העצמי שיש לאנשים הם מרגישים מאוימים כשהם בחברת אנשים עם רעיונות גדולים ועם אומץ להגשים אותם, למרות שזה לא ברור עדיין אם הם יכולים או לא. בגלל זה יהיו כאלו שינסו להצביע בפניכם ולהראות לכם עד כמה אתם מגוחכים או טיפשים להאמין בכלל שאתם מסוגלים לחשוב שאתם יכולים להגשים את זה! הם יגרמו לכם להרגיש כמו אידיוטים גמורים והכל על מנת שהם לא יראו קטנים על ידכם אם אתם תצליחו. גם כאן חבל על זמנכם ומאמציכם. לכו מעל פניהם והתנתקו מהם. מצאו את האנשים שיוכלו לעזור לכם בהגשמת חלומותיכם וחברו איתם.

 ייתכן שתאלצו להקריב דברים אחרים שחשובים לכם כדי להגשים את הרצון הזה

כן. קחו למשל את הדוגמה הבאה: אם עדיין לא השלמתם את בחינות הבגרות שלכם והחלום שלכם זה להיות דוקטור למזרחנות. אז יכול להיות שזה ייקח לכם אולי עשר שנים להגשים את זה, ואתם תצטרכו להשקיע את כל זמנכם בלימודים ובעבודה לפרנסתכם. ייתכן מאוד שהחלום שלכם להקים משפחה יאלץ להידחות, ייתכן שאתם תחיו בדחק מסוים מבחינה כלכלית, ייתכן שחיי החברה שלכם יהיו די מצומצמים, וייתכן שלא יהיו לכם משאבים להגשמתם המקבילה של חלומות נוספים שיש לכם ברשימה וגם הם ידרשו להמתין לתורם.

 וייתכן שזה גם יעלה לכם בהשקעה כספית ניכרת

כן. ייתכן שאין לכם כעת את כל הכסף להגשמת החלום שלכם, וייתכן שאתם תצטרכו לעבוד קשה כדי להשיג את המימון הנדרש. ייתכן שתאלצו להגמיש ולאמן את היכולות שלכם להתפרנס על ידי מציאת ערוצי הכנסה נוספים שלא חשבתם עליהם קודם ואולי לא האמנתם שיש לכם מה להציע בכלל על מנת שאנשים אחרים יהיו מוכנים לשלם על זה. וייתכן שאתם תצטרכו להתאמץ ולשכנע אנשים אחרים להשקיע ברעיון שלכם ולהיות שותפים איתכם בהגשמת החלום. 

זכרו והפנימו את הדבר הבא

אם אתם מוכנים לשלם את המחירים הנדרשים להגשמת מה שאתם רוצים להגשים, אתם תשיגו את מה שאתם רוצים כמעט בכל פעם!

באותם הפעמים שתעשו את מה שצריך לעשות, תאמינו שמגיע לכם ואתם ראויים לזה, ותהיו משוכנעים לגמרי שזה אפשרי ובר הגשמה, ולמרות זאת לא תממשו בדיוק את מה שרציתם. אתם לעיתים קרובות תקבלו משהו אחר, אפילו יותר טוב ממה שתכננתם. והחיים יגמלו לכם רווח יותר גדול ממה שציפיתם שיקרה.

וכן, ישנו גם מצב שאתם לא תשיגו את מה שאתם רוצים כי אולי זה לא עולה בקנה אחד עם התוכנית האלוהית בשבילכם, או בקנה אחד עם השיעורים שהנשמה שלכם התחייבה ללמוד בפרק החיים הזה.

וישנה האפשרות שהתוצאות יגיעו רק מאוחר יותר וחלק מהמחיר הנדרש הוא להתאזר בסבלנות שהיא יותר רבה מהרגיל ומה שמקובל על מחשבתכם.

כל מה שעליכם לעשות, זה להגביר את הסיכויים שזה יקרה על ידי כך שתעשו את כל שביכולתכם המודעת לגרום לרצון שלכם לקרות במציאות. כל דבר מעבר לזה יהיה בזבוז. והכוונה שלי היא שלא יהיה כדאי לכם להשקיע כל אנרגיה בחששות, בחרדות, באכזבות, בחוסר אמון, ובספקות שזה לא יקרה. פשוט תנו את הכי טוב שלכם ושמרו על מצב רוח חיובי.
זהו כל הסוד!

שתפו בבקשה את המידע הזה עם חבריכם וחברותיכם ברשת על מנת שגם הם יבינו שיש להם את כל הכוחות להגשים את כל מה שהם רוצים, כבר. וכל מה שעליהם לעשות זה להבין מהו המחיר הנדרש להגשמת חלומם ולהיות מוכנים לשלם את המחיר הזה להגשמת רצונם. אני מאחל לכם אומץ העזה והתמדה להגשים כעת את כל חלומותיכם. תבורכו.

 

 

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *