איך לעשות הגנות אנרגטיות לעצמכם

איך לעשות הגנות אנרגטיות לעצמכם

אתם בטח מכירים את המשפט – מחשבה יוצרת מציאות

על הרעיון הזה מבוססות כל ההגנות שאני מכיר מפני אנרגיות שליליות. רק מה, שצריך לעשות את זה בדרכים מסוימות  שיגרמו לזה לפעול בהצלחה.

הרעיון עצמו שצריך לעשות הגנות אנרגטיות הוא שנוי במחלוקת, ומעלה בעצמו את הרעיון שאנחנו פגיעים וחשופים, וזקוקים למשהו שיגן עלינו בפני הרוע בנוסף למשל לנוכחותו של אלוהים בחיינו או לזה שכל הדברים שקורים לנו בחיינו קורים לטובה ובאים ללמד אותנו משהו בחיים גם אם באותו הרגע זה נראה לנו פוגע ומחליש.

אך אם אתם מצדדים באלו שאומרים שצריך לעשות הגנות אנרגטיות כי עלולים להיפגע מאנרגיות חיצוניות לנו כמו: רוע בצורה של רכילות, קנאה, עין הרע, קללות, כישופים, וכוונות רעות אחרות כולל שדים ויצורים מפחידים ומאיימים. אז הרי שבעולמכם זה מה שנחשב לנכון, ובפוסט הזה אני אציג בפניכם את הדרך לעשות זאת.

בתחילת דרכי כמטפל, אותם מורים שלמדתי אצלם לימדו אותי שצריך ואפילו חייבים לעשות הגנות לפני כל טיפול באדיקות, משני טעמים:

1. על מנת לא להיפגע מאנרגיות שליליות שחוזרות מהמטופל.
2. על מנת שאנרגיות שליליות שיש למטפל אל להם לעבור למטופל וצריך מנגנון שיסנן אותן כדי שלא יפריעו לתהליך הטיפולי.

כך נהגתי במשך שנים, אך לאט לאט השתניתי ולמדתי לבטוח באלוהים שמגן עלי בעצמו בתהליך הריפוי, ולמדתי לשחרר את כל הפחדים שלי להיפגע מאנרגיות של המטופל.
העדפתי את הגישה של אומץ והעזה ובטחון באל, על לחזור ולהדגיש לעצמי בכל פעם לפני הטיפול שאני פגיע וחלש ועלול להינזק.

כל זה לא אומר שלא נפגעתי מידי פעם בפעם מאנרגיות שליליות אך זה היה לאמונתי בכדי לחזק אותי וללמד אותי עוד.

העיקרון של עשיית הגנות הוא פשוט

צריכים לשכנע את תת המודע שלנו להפעיל הגנות אנרגטיות בשדה ההילה שלנו, והדרך הטובה ביותר לעשות את זה, תהיה בטקס כלשהו או בשיטה שעושה הרבה רושם בסמלים על תת המודע.

למשל האינדיאנים לפני צאתם לקרב צבעו את עצמם בצבעים עזים, רקדו ריקודים מאיימים, וטיהרו את עצמם מהפחד באמצעות עשן מצמחים שהאמינו שיתנו להם את התכונות שדרושות כדי להיות לוחמים עזי נפש ומוצלחים.

הנוצרים מאמינים שאם יעשו את התנועות שמסמלות את הצלב על עצמם זה יחבר אותם עם האנרגיה של מי שהם מאמינים שהוא בן האלוהים או התגלמותו של האלוהים על פני האדמה.

היהודים אומרים "שמע ישראל " באמונה שלמה שבמשפט הזה גלומה אנרגיה כל כך חזקה שהיא מסוגלת לגרש את כל הרוע מסביב להם.

בקרב קבוצות אחרות נהוגים כל מיני טקסים אחרים שבאים לבטא את אותה הכוונה. את אותה האמונה שאם מבצעים את הטקס המיוחד הם יהיו מוגנים מכל מה שמבקש לפגוע בהם.

אחת הדרכים המקובלות על מטפלים אנרגטיים לעשות את ההגנה הזאת נקראת: "בועת הגנה אנרגטית" ואתם תוכלו בקלות ללמוד לעשות אותה ולהצליח בה אם תעקבו אחר ההוראות הפשוטות.

ככה עושים את ההגנה האנרגטית

כל התהליך הזה נעשה במחשבה שלכם ורותם את הדמיון שלכם להקרין לעצמכם תמונות של התהליך.

שלב ראשון
דמיינו לעצמכם שבועה אנרגטית בצבע זהב מקיפה את כל גופכם בנוחות ומשאירה לכם מספיק מקום לנוע בתוכה בקלות.

שלב שני
דמיינו לעצמכם חוט זהב מחובר לעצם הזנב שלכם והוא כמו הארכה של עמוד השדרה שלכם, פולח את הבועה בחלקה התחתון ויורד עמוק עמוק לתוך כדור הארץ, ומעגן אתכם טוב טוב לאדמה.
אין צורך לשכור מחפרונים, בולדוזרים או מקדחי אדמה, כל זה קורה בשנייה אחת ואתם מחוברים. 

שלב שלישי
דמיינו לעצמכם חוט זהב נוסף שמקיף את הבועה האנרגטית שאתם נמצאים בה מבחוץ, בצורת ספירלה קפיצית מהחלק התחתון של הבועה ועד לחלק העליון.

שלב רביעי
אמרו לעצמכם בלב או בקול רם אם אפשר – הבועה הזאת שאני בתוכה כעת, מגינה עלי מכל מה שאינו מתאים לי. הבועה מאפשרת רק לאנרגיות חיוביות לחדור בעדה ואנרגיות שליליות נדחות ממנה וחוזרות לשולח בצורת אור. ואז אמרו את המשפט הבא שלוש פעמים – אני בריא אני חזק אני מוגן אני בטוח.

זהו, זה הכל.

ההגנה הזאת לא מחזיקה לעד. היא יכולה לפעול עד שעתיים לערך, ואם אתם נמצאים עדיין בסביה עוינת או במצב שמחייב הגנה נוספת, עשו את התהליך שוב. זה לוקח מקסימום 10 שניות ויחזיק לעוד שעתיים.

עכשיו להסבר מה בדיוק קורה בתהליך הזה

הבועה יוצרת קירות אנרגטיים שקופים וחזקים שמגנים עליכם בעוצמה רבה. צבע הזהב קשור בתדרים המתאימים כדי להעצים את הפעולה של ההגנה.
חוט הזהב שיורד לאדמה מאריק את האנרגיות השליליות שנוצרות בתוככם פנימה כמו פחדים, דאגות, ועוד רגשות שאינם טובים לכם. החוט גם מחבר אתכם חזק לאדמה ומספק יציבות וחיבור לקיים.

הספירלה מחזקת את דפנות הבועה ומאריכה את משך הזמן שהיא פעילה.
האמירה המילולית מגדירה את כללי המשחק וקובעת מהו הדבר שאתם רוצים לממש ונותנת חיזוק נוסף בצורת הנחייה לתת מודע לשמור על האנרגיה ולא לאפשר לה להיפגע או להינזק בשום דרך.

במשך שנותיי  כמטפל וכמורה שהכשיר מטפלים לימדתי  אנשים רבים לעשות את ההגנה הזאת והמשוב שקיבלתי מהם היה מדהים ואני היום משוכנע ב 100% שזאת טכניקה מעולה שכדאי לכם להתנסות בה.

הנה רשימה חלקית לגמרי של מצבים בהם ההגנה עשויה לעבוד:

 • לפני שיחת טלפון שאתם יודעים שתעשה לכם לא טוב ותחליש אתכם.
 • לפני מפגש עם מישהו שאתם יודעים מהניסיון שאתם מרגישים גרוע לאחר מפגש אתו/איתה.
 • לפני שאתם נכנסים הביתה לאחר יום עבודה מטורף ולא רוצים שאף אחד בבית יפגע מהאנרגיה שהבאתם.
 • לפני שאתם הולכים לראיון עבודה או לישיבה חשובה.
 • לפני אירוע רב משתתפים, כשאתם רוצים להיות במיטבכם.
 • לפני שאתם סועדים מישהו חולה ונרגן.
 • כהגנה מפני אנשים שאתם מאמינים שהם מבקשים את רעתכם או רוצים לנקום בכם.
 • לפני טיפול שאתם עושים למישהו באופן כללי.
 • לפני שיחה  חינוכית עם הבן או הבת שלכם המתבגרים.

בכל המקרים זה לא עוזר רק להגן מפני אנרגיות חיצוניות שנשלחות אליכם אלא גם מגן על האנשים שאתם אתם בקשר על ידי כך שהבועה לא מאפשרת גם לאנרגיות שליליות לעבור בכיוון ההפוך, מכם אל האדם האחר וישר מוארקות (יורדות)לאדמה. וכך על ידי התהליך הזה אתם יוצרים סביבה אנרגטית טובה ומאפשרת גם בעבור האחרים שבאים אתכם במגע.

אני מכיר עוד שיטות להגנה אנרגטית וכולן פועלות על אותו העיקרון שהוזכר בתחילת הפוסט.
הנה כמה מהן לספק את סקרנותכם:

 • לעשות מדיטציה ולנשום אור דרך צ'קרת הלב  וליצור ענן צבעוני מסביבכם שנובע מהלב וכולו אהבה.
 • ליצור מבנה פירמידלי בדמיון שלכם כזה שהפרופורציות שלו מתאימות לפירמידה הגדולה בגיזה, להיכנס לתוכו בגובה של השליש התחתון, ולפעול משם.
 • ליצור מבנה גדול של מגן דוד תלת ממדי בדמיון שלכם ולהיכנס לתוכו. ניתן גם לומר שמע ישראל ולהעצים מאוד את ההגנה.
 • כשנדרשת פעולה מהירה מאוד.נסמן ביד פתוחה שיורדת בתנועה חדה מלמעלה למטה יצירה של קירות אנרגטיים שחוצצים ביננו לבין המפגע, ונאמר: מוגן מוגן מוגן.

בהצלחה לכם בתהליך הזה. נסו את זה על כל דבר, מקסימום יצליח לכם!

שתפו אותנו כאן עם תוצאותיכם וספרו לכל העולם על המידע הזה בכדי שביחד נפיץ את העזרה הזאת לכל, באהבה ובשפע.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *