ברכות לשנה החדשה לכל קוראי הבלוג

ברכות לשנה החדשה לכל קוראי הבלוג

 

רגע לפני שנכנסת השנה החדשה לחייכם, רציתי לאחל לכם קוראי הבלוג היקרים שלי שנה נהדרת ומיוחדת ביותר.

רציתי לאחל לכם שנה של בריאות טובה ותפקוד תקין של כל מערכות גופכם ביחד עם מצב רוח מרומם ואופטימיות שמנצחת כל אתגר שהחיים יציבו בפניכם.

אם אתם בזוגיות, אני מאחל לכם יחסים אוהבים בינכם בהם ישנה הענקה וקבלה מהלב, דיבור פתוח וכנה, והדדיות מופלאה בכל הדברים שתעשו ביחד. אני מאחל לכם הרבה מגע אוהב, נשיקות וחיבוקים ואינטימיות שמחממת את הלב ואת הנשמה של כל אחד ואחד מכם במינון הנכון והמדויק לכל אחד מכם. כך שתמיד יהיה לכם מרחב פעולה וחופש אישי שיגרום לכם להרגיש כל כך טוב שתרצו להחזיר את זה כאהבה לבן או לבת הזוג שלכם בכל יום ויום של השנה.

אם אינכם בקשר זוגי אך אתם מייחלים לו, אני מאחל לכם שהשנה תפגשו את הנשמה התאומה שלכם ותחוו ביחד יחסים עמוקים ומספקים שיהיו מזון נהדר לגופכם, לנפשכם ולנשמתכם כאחד. יחסים זוגיים שתהיה בהם הדדיות והרמוניה שיתבטאו בשיתוף מלא של נתינה וקבלה שתאפשר לכם לצמוח ביחד ולהתגבר על כל מה שהחיים יזמנו לכם, וזה רק יקרב בניכם ויחזק את הקשר שלכם אחד לשני.

אם אתם הורים אני מאחל לכם שנה של הורות מוצלחת ומספקת. שנה של תקשורת מעולה עם ילדיכם שתחזק את הקשר ביניכם ותסיר את כל המכשולים, את כל חילוקי הדעות, ואת כל אי ההסכמות. ותדגיש את הביחד ואת האהבה ואת המשפחתיות שאתם חולקים ביניכם.

אני מאחל לכם שנה של שפע ושגשוג. שפע כלכלי, שפע חברתי, שפע רעיוני, שפע נפשי ושפע רוחני.

אני מאחל לכם שהשנה תהיו בקשר עם אנשים טובים שיכירו בערך האמתי שלכם וידעו לשבח אתכם ולדחוף אתכם להיות אנשים טובים יותר בעולם הזה. ואותם האנשים שהשפעתם שלילית עליכם, ישנו את התנהגותם ויטיבו אותה או שהשפעתם עליכם תיחלש, תתפוגג, ותעלם לשלום.

אני מאחל לכם שנה מוצלחת בעבודה ובעסקים ובכל הפעילויות שאתם עושים לפרנסתכם. אם אתם מועסקים אני מאחל לכם העלאה בשכרכם ובונוסים. אם אתם בעלי עסק אני מאחל לכם פעילות עסקית רווחית ומניבה. ואם אתם בעלי ממון אני מאחל לכם להשקיע אותו בחוכמה ובהצלחה מרובה.

אני מאחל לכם שנה של הגברת המודעות העצמית שלכם. שנה של צמיחה וגדילה אישית שתהיה מלווה בעניין וריגושים נהדרים בכל התחומים שחשובים לכם בחייכם.

אני מאחל לכם שנה של שמחת חיים ועליזות ואושר ואור גדול שימלא אתכם באנרגיות טובות.

אני מאחל לכם שנה בה הביטחון העצמי שלכם במי שאתם יגדל ויתעצם. שנה שבה תהיו תמיד רגועים ושלווים ללא כל קשר עם מה שקורה מחוצה לכם. שנה בה תחוו שלום פנימי וקבלה עצמית.

אני מאחל לכם שנה של הגשמה ומימוש של כל רצונותיכם וחלומותיכם.

אני מתפלל לבורא עולם שיגשים לכם את כל משאלות לבכם ויעניק לכם את החיים שאתם רוצים.

היו ברוכים באשר תהיו.

יגאל חזון צדוק

 

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *