חג החנוכה וגופים של אור

חג החנוכה וגופים של אור

גם אתם אוהבים את חנוכה?

איזה חג נהדר. מלא אור ושמחה וסופגניות ונרות צבעוניים עם להבות מרקדות, וחופש ארוך לילדים לעלוז בו, ושירי חנוכה על גבורות וניסים. ממש כיף, לא?!

אתם יודעים, בענפי ההילינג השונים אנחנו האנשים שעוסקים בטכניקות האלו נוטים להתייחס לאנרגיה שאנחנו עובדים איתה למטרות ריפוי והשבה להרמוניה בריאותית כמו לאור. אנחנו גם משתמשים במילה הזאת כפשוטה בכל מיני תיאורים של הפעולות או המצבים שקשורים בריפוי. כמו למשל: ידי אור, האור הפנימי, אדם מואר או כבוי, לטפל באור, האורה שלה חלשה/חזקה, לשלוח אור למרחוק, להכיל את האור, לטהר באור, מלאכים וישויות נתפסים בעינינו כאורות. ומן הסתם יש עוד…

רק מה, אף אחד לא המציא כאן את הגלגל.

גם בימי קדם חשבו כך ויתרה מכך גם הרגישו כך. וזאת אחת הסיבות לסמליות שנשתמרה בתיאורים ובמסורת של חג החנוכה.

לא צריכים להיות דתיים כדי להתחבר עם הדלקת הנרות

כל אחד יכול להרגיש את החיבור של האור של הנרות הדולקים עם משהו בלבבו. לא כולם יכולים להסביר לעצמם במילים מפורטות מה הם מרגישים ולמה, אך לכולם זה עושה טוב. לכולם זה מתחבר עם האור הפנימי שלהם. ולמשך כמה דקות עם הברכות והשירים והביחד, רמת המודעות לרגע הנוכחי ולזה שאתם קיימים ונוכחים כאן עולה. לרגעים מספר אתם מתעודדים שאולי כן ישנו מוצא מהסבך של חייכם. לרגעים מספר אתם מרגישים שסיפור נס החנוכה יכול להיות בווריאציה אחרת גם סיפור הנס האישי שיכול לקרות לכם. וזה גורם לכם להתעודד. רמת האור הפנימי שלכם עולה ואם תסתכלו על האנשים מסביב תוכלו לראות שגם הם כמו ״זורחים״ יותר מהרגיל.

נשאלת השאלה אם זה כזה טוב אז למה רק בחנוכה?

בואו ונעשה ניסיון קטן ביחד. עצמו את עיניכם ודמיינו לרגע שאתם גוף של אור, תשכחו לרגע ממה שאתם מכירים, הפנים, הגוף, האיברים, ורק תראו את עצמכם כגוף של אור.

שימו לב לכך שישנם אזורים בגוף שלכם שמאירים יותר וישנם כאלו שמאירים פחות. עכשיו אני רוצה שתיקחו קצת מהמקומות שמאירים חזק ותוסיפו למקומות שמאירים חלש יותר. עשיתם. יופי!

שימו לב שכעת הגוף שלכם זורח ביותר אור.

עכשיו הביטו מסביבכם על אנשים אחרים וראו אותם גם כגופים של אור. כן חלק מהם מאירים, חלק מהם מהבהבים, חלק דולקים רק באור קטן וחלק כמעט כבויים.

עכשיו אני רוצה שתבחרו לכם מישהו מהם שאורו חלש ותיגשו אליו או אליה ותתנו להם מאורכם כדי שיאירו חזק יותר. עשו זאת מתוך בחירה מודעת שאתם מבקשים לעשות לאדם האחר טוב והאור הוא הסמלי כאן לרצונכם. שימו לב שכשאתם עושים את זה מתרחש לו כאן נס.

במקום שהאור יתמעט אצלכם כי נתתם מעצמכם למי שהיה חסר לו, פתאום משמיים משלימים לכם את האור ויוצא מצב ששניכם מאירים עכשיו באור זוהר.

זה בדיוק התהליך שקורה כשעושים הילינג אנרגטי. וזה בדיוק התהליך שמסופר עליו במסורת החנוכה. על כך שכל אחד ואחד מאתנו הוא כמו נר, וכשאנחנו ביחד אנחנו נהיים לאור גדול. עד כדי כך גדול שאנחנו נהיים אור גדול לגויים. וכל אחד מאתנו גלומות בו יכולות נסיות עצומות לחולל פלאות בחיי האנשים האחרים ולהאיר את חייהם באור גדול שיכול להספיק לימים רבים.

בואו ותהיו גם אתם לגיבורים ולמחוללי פלאות

בואו ותהיו למפיצי אור בכל יום ויום מימות השנה על ידי כך שתחליטו לעשות מעשים טובים שמסמלים את האור. מעשים שיגרמו להאיר את עולמם החשוך של האנשים שאתם פוגשים במסע חייכם. אנשים שאורם קטן וחלש. או אפילו כאלו שהאור שלהם כבה והם מסתובבים סחור סחור ללא מטרה אובדים עצות ומנותקים מהיישנו ומהקיים כי הם לא יכולים לראותו.

על ידי כך שתקדישו במודע בכל יום זמן מסוים לפי בחירתכם שיכול להיות גם במפוזר על פני היום, לתרגל בו את פעולת ההארה הזאת

הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם להתחיל:

♦  הקשיבו למישהו שמשיח לכם את ליבו בקשב רב, והיו עמו לגמרי ולחלוטין מבלי להפריע לו.

♦  תנו למישהו חיבוק חזק ואוהב ואחלו לו או לה איחולים מהלב.

♦  עשו בעבור מישהו מעשה טוב מאחורי הקלעים מבלי לחכות להכרה או לתודה על כך.

♦  שבחו מישהו על משהו שעשה ותארו את כל היתרונות שהדבר הזה יגרום , ועד כמה שזה נפלא.

♦  שלחו למישהו כרטיס ברכה כתוב בכתב ידכם ושלחו אותו במכתב עם בול.

♦  עשו בכל יום משהו קטן או גדול בעבור השכונה בה אתם גרים מתוך התנדבות ותרומה לחברה.

♦  הקדישו בכל יום חמש דקות לשבת על הכורסא שלכם ולדמיין שאתם מושכים אור מהשמיים ושולחים ומכוונים אותו לאנשים אחרים, למקום העבודה שלכם, למנהיגים הלאומיים בשלטון, לחיות, לכדור הארץ, או לכל מי ומה שתירצו.

♦  הניחו את ידיכם על מקום כואב אצל מישהו ודמיינו שאתם מפנים לשם אור מהטבע שימלא את מה שחסר אצל אותו האדם ויאיר אותו.

♦  התחייבו בפני עצמכם לעשות מעשה אחד טוב כזה לפחות, במשך כל יום ויום מימות השנה. כאילו שזאת היא אחת ממטרות חייכם הנעלות.

כשתתחילו בכך יגיעו אליכם עוד ועוד רעיונות כיצד ליישם את כוונתכם להאיר.

כך תוכלו להיווכח גם אתם בנסים ובאורות גם במשך כל השנה ולא רק בחנוכה

ולאלו מכם שחושבים על למה לא הזכרתי עדיין את הסופגניות ומה תפקידן בכל הסיפור הזה, אומר שאני לא יודע הכל, ועדיין ישנם דברים לחקור ולהבין. עד אז כדי להזכיר לנו את כל המשמעויות הנהדרות האלו אנחנו ממלאים את כרסנו במיני מעדנים מטוגנים וממותקים, שיקשרו בין האור הרוחני לבין עולם החומר החושי.

אז מה אתם אומרים?

האם אתם הולכים על זה ומתחילים להקדיש חלק קטן מיומכם למען האיר את העולם בו אתם חיים?

האם אתם הולכים להפוך לצינור של אור שמעביר את הטוב דרכו.

האם אתם הולכים להקצות את האנרגיות שבדרך כלל אתם משתמשים בהן להתלונן על המצב הנוכחי על מנת ליצור מצב נוכחי טוב ומואר יותר?

אם עניתם בכן לשאלות האלו, תתחילו בבקשה על ידי כך שתעבירו את המידע הזה לחבריכם ולחברותיכם ברשת ההיכרויות שלכם כך שלמרות שכל אחד מאתנו הוא רק אור קטן כולנו ביחד הננו אור איתן. חג חנוכה שמח לכם. תבורכו.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *