10 דברים שיגרמו לכם להבריא מהר יותר

10 דברים שיגרמו לכם להבריא מהר יותר

בחיים קורה מידי פעם שהגוף שלכם מחליט להיכנס למצב של תפקוד חלקי שהרפואה קוראת לו מחלה

המחלה הזאת יוצרת בעבורכם סבל וברוב המקרים אתם מעוניינים לקצר את משך הסבל ולהחלים מהר יותר.

על מנת שזה יקרה אתם  בדרך כלל נוטלים כל מיני תרופות שאמורות לגרום לריפוי בעבורכם אך לא תמיד עוזרות. אולי בגלל שאתם מצפים שהרפואה תתקן לכם את הגוף שלכם כמו שמוסכניק מתקן את המכונית שלכם כשהיא מתקלקלת, וכאן נעוצה הבעיה.

תראו,
אם אתם מעוניינים באמת להבריא מהר יותר, אתם צריכים לנקוט בגישה יותר פעילה ולעשות למען הבראתכם צעדים מעשיים וליטול אחריות על מה שקורה אתכם.

לא חייבים להיות רופאים בשביל זה.

הנה כמה רעיונות פשוטים שתוכלו כבר לבצע בעצמכם וכך תסייעו לגופכם להחלים מהר יותר ולהתחזק בתהליך

אל תתנו לפשטות הרעיונות כאן להטעות אתכם לחשוב שהם כאילו בזבוז זמן.
תנו להם סיכוי הוגן על ידי כך שתתרגלו אותם ואז תנו לתוצאות לדבר בעד עצמן.
יש לכם רק מה להרוויח.

לשתות המון מים

כשחולים לא רוצים להכניס לפה כלום, זה מובן. אך מה לעשות וכל תהליכי ההחלמה קורים רק בסביבה מימית, ואם אתם לא שותים מספיק אז אין מספיק נוזלים שיעבירו את החומרים המזינים ושאר מרכיבי הריפוי שזורמים בדם ובנוזלים הבין-תאיים שמפנים את הפסולת מהתאים שלכם. הזרימה נעשית הרבה יותר איטית ותהליכי ההחלמה מואטים ומעוכבים.

מה שעליכם לעשות זה לשתות כל הזמן מים נקיים ללא כל תוספות בכמויות קטנות כל הזמן כך שזה יצטבר לכמויות משמעותיות של נוזלים שהכנסתם לגוף. נאמר שכל 20 דקות לערך אתם תשתו בין כוס לחצי כוס מים ולא פחות מזה בכל שעות הערות שלכם.

להתנזר מחדשות לגמרי

כשאתם חולים אתם לא צריכים שהחדשות ידכאו אתכם עוד יותר. יש לכם כבר מספיק צרות משלכם.
כבו לחלוטין את הרדיו  והשמיעו אך ורק מוזיקה שאתם יודעים בוודאות שעושה לכם טוב על הלב. אולי תאהבו מוזיקה רכה, שקטה, קלאסית, משמחת וחיובית.
אם אתם לא יכולים בלי טלוויזיה אז לפחות בחרו לראות רק סרטים מצחיקים, שמחים ומרוממי מצב רוח. בלי פרסומות, בלי חדשות, בלי תכניות ריאליטי, ובלי תוכניות שיש בהן אלימות.

אל תבזבזו את האנרגיה שלכם על שטויות , הפנו אותה להחלמתכם ולריפוי שלכם.

לאכול מזונות שיש בהם חיוניות שתורמת לריפוי שלכם

קחו למשל מכונית משוכללת שפועלת על דלק 98 אוקטן.
מה יקרה אם תכניסו לה דלק אחר שאינו מתאים להפעלתה? זה ברור, המכונית תקרטע, ואפילו אולי תסרב לפעול בכלל וזה גם יגרום לעוד תקלות שרשרת כתוצאה מכך.

הגוף שלכם הוא מין מכונה משוכללת שכזאת. אלא מה, יש לו לגוף אפשרות להתאים את עצמו לפעול על טווח רחב הרבה יותר של דלקים. רק מה, שלא כל הדלקים שווים באיכותם. חלקם יגרמו לגוף שלכם לפעול באופן חלק ומשובח וחלקם יגרום לו אמנם לפעול אך ברמה של הישרדות בלבד.

כשאתם חולים הדבר הזה מתעצם בהשפעתו ואתם מעוניינים למלא דלק כזה שיגרום לכם לפעול באופן תקין ולהבריא במהירות.

מבלי להיכנס ליום לימודים ארוך בנושא התזונה הנכונה בעבורכם פשוט אכלו הרבה פירות טריים וצבעוניים, ירקות חיים מכל הסוגים, לעסו היטב סוגים שונים של עלים ירוקים במגוון רחב, ואכלו כמויות קטנות של אגוזים ושקדים חיים. בלי לבשל בלי לטגן בלי לקלות או לצלות רק מזונות שיש בהם עדיין חיים.

אכלו בערך כל שעתיים ולעסו טוב טוב את מה שאתם מכניסים לפה. התנזרו מכל מה שהוא מעובד או שלא היה קיים בתפריט לפני כ 200 שנה.

לעשות מקלחות תכופות

4-6 מקלחות ביום כשאתם חולים לא תהיה הגזמה. אין צורך להסתבן בכל פעם אלא לקרצף את העור בליפה או במברשת על מנת לפתוח את נקבוביות העור ולתת לעור לנשום ולהיפטר מכל הרעלנים והפסולת שהגוף מפריש דרך העור. ההרגשה הנהדרת גם תחזק אתכם ותרוממם את מצב רוחכם.

להיות 20 דקות בשקט מוחלט

בחיים אתם בדרך כלל מוקפים בהמון רעש מכל מיני סוגים.
כשאתם חולים אפשרו לעצמכם מידי פעם בפעם מנוחה מיוחדת על ידי כך שתשימו אטמי אוזניים, תחשיכו את החדר או לחליפין תחבשו מסכת עיניים לשינה, כוונו טיימר ל20-30 דקות והתנתקו מכל מה שקורה מחוצה לכם. אמצו אליכם את השקט ואפשרו לתהליכי ההבראה לעבוד ללא הפרעה.

לספוג אור שמש

זאת אחת מתרופות הסבתא הידועות ביותר, שאם לא מרגישים טוב גופנית או נפשית או שניהם גם יחד, צריך לצאת החוצה ולעשות אמבטיית שמש. יש בה בשמש אנרגיה שמזינה את תהליכי ההחלמה שלכם ומחישה אותם.

בחרו בחלק מהיום שהשמש נעימה יותר בקרינתה ונסו לחשוף כמה שיותר משטח גופכם לשמש לפחות ל10 דקות. ההנאה מובטחת!

להרעיד את גופכם

כשחולים התנועה מצטמצמת מאוד ואתם נעשים מאוד חסכניים בתנועותיכם ועושים רק את מה שממש חייבים.
כאן צריך לעשות בדיוק ההיפך.
כאן צריך להרעיד בכוונה את הכול, את הידיים, את הרגליים, את הראש, את הגב והבטן, את הישבן ואת הגוף כולו כמו שגלים עוברים בו באופן ייזום שיכניס מומנטום של תנועה וחיים בחזרה לגוף ויעזור לנתק את אחיזת המחלה בגוף. הדבר הזה גם ישפר מאוד את ניקוז הפסולת מהתאים וישפיע לטובה על ההחלמה.

להאריק את גופכם לאדמה

אם נחשוב לרגע על אנרגית החיים כעל חשמל, אז כשאתם חולים אתם מעוניינים שיזרום בכם זרם חשמלי בכמות רבה יותר מהרגיל כדי שהגוף יקצה אותו לפעולה תקינה של כל מערכותיו.

כדי "לחשמל" את הגוף צריכים להיות מחוברים טוב יותר לאדמה ואת זה ניתן לעשות בדרכים הבאות:

  • להלך ברגליים יחפות על משטח בטון חשוף שמחובר לאדמה.
  • להלך על דשא רטוב ברגליים יחפות.
  • להלך על החול הרוב בחוף הים ברגליים יחפות.
  • או הכי טוב לטבול בים את כל הגוף וגם את הראש במים.

כך הגוף שלכם בא במגע עם האדמה ומאפשר ליותר זרם של אנרגיה לזרום דרכו ומיד מקצה אותו להחלמה עצמית.

לנשום רק דרך האף שלכם

כשאתם נושמים ונושפים דרך הפה, אתם גורמים בתהליך לאיבוד כמויות גדולות של דו תחמוצת הפחמן מהריאות שלכם וכתוצאה מכך אמנם אתם נושמים הרבה חמצן פנימה אך הוא לא יכול להשתחרר מזרם הדם לתאים ונוצר מצב של חוסר של חמצן בתאים שמאט מאוד את תהליך ההחלמה.

כדי לתקן את המצב הזה יש לנשום אך ורק דרך האף ואז נוצרת האשליה שאתם נושמים פנימה פחות אך למעשה הכמויות הקטנות בליטרים של אוויר שאתם מכניסים ביחד עם הפחמן הדו חמצני שנפלט פחות החוצה וזמין יותר בזרם הדם, כדוריות הדם האדומות יכולות לשחרר את החמצן שהן נושאות עליהן לתאים שנהיים רוויים בחמצן ובעקבות כך פועלים יותר טוב.

להבין מה החיים רוצים להגיד לכם

הגוף שלכם לא חולה סתם כך. תמיד ישנה סיבה. ומאוד יהיה כדאי לכם להשקיע את הזמן ואת המאמץ להבין ולגלות מהי הסיבה.

תחשבו על המחלה כמו על נורית אדומה שנדלקה בלוח המחוונים של המכונית המשוכללת שלכם.
באופן רגיל, אתם מיד תרצו לברר מדוע נדלקה הנורית ועל איזו מערכת היא מצביעה שישנה תקלה בה ואז למהר ולתקן אותה על מנת למנוע הידרדרות של המצב. כך תמנעו נזק ותבטיחו את חזרתה של המכונית לפעולה חלקה ותקינה.

בדיוק באותו האופן יש להתייחס לגוף ולא להלעיט אותו בכל מיני תרופות משככות כאבים או מורידות חום שפעולתם שקולה לכיבוי נורית האזהרה האדומה שנדלקה ואי התייחסות לגורם הפנימי האמתי. הבנתם את זה?!

חוץ מזה אם אתם מבינים למה פרצה המחלה, התובנות יכולות להוליך אתכם לשינוי בהתנהגות ובעשייה ומשם אפילו לגרום לשיפור באיכות החיים שלכם ולהשפיע על צמיחה וגדילה אישית. כך שיש לכם אפשרות אמתית להפוך מצב שלילי לכאורה לגורם מחולל חיובי שיתרום לכם וישפר את חייכם, כמו מתנה מוסווית שהייתם צריכים לגלות כדי שתקבלו אותה.

לסיום,

כל העצות האלו הן מאוד הגיוניות ועובדות בהצלחה כדי להבריא אתכם במהירות.
כמה שתעשו יותר מהם בו זמנית ההשפעה שלהם על תהליך הריפוי שלכם תגדל ואתם תרוויחו בגדול. בהצלחה לכם והחלמה מהירה ומלאה.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *