ליצור מציאות כמו מלך או מלכה

ליצור מציאות כמו מלך או מלכה

חשבתם פעם על מהו ההבדל בין מלכים ומלכות לבין האנשים הרגילים?

ובכן, ישנו דבר אחד מרכזי שמבדיל ביניהם והוא הדרך שבה כל קבוצה משיגה את מה שהיא רוצה.

המלכים והמלכות כשהם רוצים משהו הם מצווים לקבלו. ושאר העם מבקשים ובחלק מהזמן דורשים לקבל את מה שהם רוצים.

ההבדל בין שתי הדרכים ברור ומודגש, ומבחינה אנרגטית יש לו השלכות מאוד משמעותיות לגבי השגת הדברים בפועל.

כשהמלך מוריד צו שאומר בדיוק ובברור את מה שהוא רוצה שיעשה או שיתממש, לא ניתן לערער על הצו. לא ניתן לשנותו. וחייבים לבצע אותו כלשונו. כשהמלך מצווה אין שום ספק בליבו שמה שציווה יתבצע.

כשמישהו רגיל מבקש משהו, הצד השני מתייחס אליו כבקשה.

אולי זה יתבצע ואולי לא. אולי חלקית, אולי כעת ואולי אחר כך. אין כאן מחויבות לביצוע של 100% כמו כשהמלך מצווה. גם אצל האדם שמבקש אין בטחון באמונה הפנימית שלו לגבי התממשות הבקשה ולרוב הוא מקבל את ״העובדה״ שזה גם יכול להיות שלא יתגשם אפילו אם הוא ביקש.

אם אתם מתייחסים ברצינות למשפט שאומר ש ״מחשבה יוצרת מציאות״

הרי שאתם מבינים שאם המחשבות שיש לכם בתוככם היו כמו אצל המלכים, הסיכויים שהדברים שאתם רוצים שיתממשו ויתגשמו בחייכם היו מתגברים מאוד והמציאות שהייתם חווים בחייכם הייתה של הגשמה עצמית של רצונותיכם ושאיפותיכם שהייתה גדולה פי כמה וכמה ממה שנחשב לרגיל.

אם הייתם מצליחים לגרום לעצמכם לשנות את המחשבות שבתוככם, הייתם מצליחים לגרום למציאות שאתם חווים בחייכם להשתנות גם היא. ואם הייתם עושים את זה דרך משחק אז השינוי היה בא ביתר קלות וביתר הצלחה.

לא משנה מהו הדבר בו אתם רוצים, או חושקים, או מעוניינים אתם יכולים להשיג אותו

הדבר הזה אינו שמור רק לאנשים שהם רמי דרג או מעלה, וכל אחד יכול להגשימם בתנאי שהמחשבות שלכם ישתנו ואפילו יותר חשוב שהאמונות הפנימיות שלכם ישתנו ויהיו דומות לאלו של המלכים והמלכות.

♦ אתם צריכים להאמין שזאת זכותכם המולדת לקבל את כל מה שאתם רוצים.

♦ אתם צריכים להאמין שכשאתה אומרים את מה שאתם רוצים היקום כולו עובד על מנת להגשים את רצונכם.

♦ אתם צריכים להאמין שזה קל לקבל את מה שאתם רוצים.

♦ אתם צריכים להאמין שכל מה שאתם רוצים לקבל כבר קיים וזה רק עניין של זמן מסוים עד שתקבלו אותו בדיוק כפי שרציתם.

על מנת שכל זה יקרה אני מציע שתשחקו במשחק הבא

במשך מספר פעמים ביום ולאורך לפחות כמה חודשים העמידו פנים בינכם לבין עצמכם שאתם מלך או מלכה ובכל פעם שאתם רוצים שמשהו יעשה או יתגשם בעבורכם הוסיפו לפני את המשפט הבא:

אני מצוה ש… ואמרו את מה שאתם רוצים.

רק מה, הכלל הראשי במשחק הזה שאתם יכולים לצוות הכל בכל מה שנוגע בכם ובעניינכם באופן ישיר אך לא תוכלו לצוות שום דבר שקשור בחיי האחרים או עליהם.

לדוגמא:

לא תוכלו לצוות שחבר שלכם יונתן יקנה מכונית אדומה רק בגלל שזה מה שבא לכם.

לא תוכלו לצוות שהבחורה שפגשתם במסיבה תסכים ללכת איתכם לחדר כי זה מה שציוויתם.

לא תוכלו לצוות שכל ההורים בגן יבחרו אתכם להיות לראש וועד ההורים כי זה מה שבא לכם.

או שמעתה ואילך כל מה שאתם מצווים על הילדים שלכם הם יעשו מבלי להתנגד או להתווכח.

הציוויים שלכם צריכים להיות ברורים מאוד, מדויקים, קשורים במה שאתם רוצים שיקרה לכם. תוכלו לצוות על חפצים שיגיעו לחייכם. על חוויות רצויות שיקרו לכם. על מצבים והזדמנויות שיתמגנטו לתוך חייכם. על מידע ולימוד של מה שאתם רוצים ללמוד או להבין בחייכם. על סוג מסוים של אנרגיה שהייתם רוצים שיכנס אל חייכם. למשוך את בת או בן הזוג המתאימים והנכונים לכם ולחוות איתם אהבה. או כל דבר אחר שקשור באופן ישיר בכם ובחייכם.

הדבר החשוב ביותר לאחר שציוויתם את מה שאתם רוצים הוא להתנתק עד כמה שרק תוכלו מהתפיסה ההגיונית שלכם לגבי איך אותם דברים אמורים להגיע אליכם או איך הם אמורים להיות מיושמים או מבוצעים. עליכם להישאר פתוחים לגבי כל מיני דרכים וכל מיני אפשרויות שמשם יגיעו הפתרונות, המצבים, החפצים או האנשים שרציתם שיתממשו ויתגשמו בעבורכם. היו פתוחים לאפשרות שלעיתים הם יגיעו בדרכים נהדרות נפלאות ושונות שבכלל לא חשבתם עליהן.

בואו וניקח לדוגמא מצב בו אתם רוצים לקנות מכונית מיד שניה

במקום רק לחפש אותה בלוחות להתקשר וללכת לראות מכוניות פוטנציאליות, עשו את הדבר הבא:

אמרו בקול, ״אני מצווה שמכונית מסוג… בצבע… מודל… במצב מעולה ובמחיר נכון ומתאים מתגשמת בעבורי כעת ומגיעה אלי בזמן הקרוב. זהו רצוני וכל האנרגיות ביקום פועלות כעת ומגשימות את זה בעבורי. כך ציוויתי וכך נהיה!

כשאתם מצווים, אל תנהלו בציווי את ספקותיכם לגבי אם זה יתגשם או לא. גם אל תראו בדמיונכם רק דרך אחת מסוימת שסביר להניח שדרכה זה יתגשם. פשוט צוו ואמנו את עצמכם להאמין בלב שלם שכל מה שציוויתם מתגשם פשוטו כמשמעו. כאילו שמעצם האמירה שלכם הדבר כבר התממש במישורים הרוחניים וכעת בעוד זמן מה זה גם יתממש בעולם החומר המציאותי כאן ועכשיו.

תוכלו כמובן גם להוסיף למשחק ממד תיאטרלי על ידי כך שתדמיינו לעצמכם שאתם אוחזים בשרביט מלכותי כשאתם מצווים על רצונכם. זה בהחלט יוסיף למלכותיות של הצו שלכם.

אמנו את עצמכם בהתחלה לצוות על הגשמתם של דברים שחשיבותם או היקפם בעבורכם יחסית קטנה. והתחילו למנות את הצלחותיכם והיו מודעים לכך שהדברים שאתם מצווים אכן מתגשמים.

כשהאמון שלכם בביצוע הטכניקה גדל, הגדילו בהדרגה גם את הדברים שאתם מצווים שיתגשמו.

הגדילו ומתחו את הגבולות שלכם כל הזמן ועל בסיס קבוע

שימו לב, שלרוב האנשים יש מערכות יחסים טעונות לגבי כסף. לכן, כשאתם מצווים, במקום לצוות על סכומי כסף שיגיעו אליכם, יהיה רעיון טוב יותר לצוות על הגשמת החפצים, המצבים, החוויות או הדברים שרציתם להשיג באמצעות אותו סכום כסף.

תראו,
יש לכם רק מה להרוויח מזה, ואם אתם רוצים להגדיל את הסיכויים שזה יצליח לכם אז אל תספרו בהתחלה לאף אחד שאתם משחקים במשחק הזה. פשוט בגלל שטבעם של אנשים שכשהם לא יודעים אם משהו עובד או לא הם שוללים אותו והתגובות שלהם עלולות להפריע לכם ולהסיט אתכם כבר בהתחלה מהביצוע של זה עוד לפני שהייתה לכם אפשרות להיווכח בעצמכם אם זה עובד או לא.

במקום זה, שחקו במשחק במשך כמה חודשים וכשתהיה בטוחים לגמרי שזה בכלל לא משחק ושזה עובד לגמרי ולחלוטין, רק אז שתפו את האחרים בניסיונכם, וגם אז היו בררניים לגבי מי שאתם מגלים לו או לה.

למשחק התמים הזה יכולות להיות השלכות עצומות על התפיסה שלכם את החיים, את עצמכם, את יכולותיכם, את מטרותיכם, ואת כל מה שאתם מסוגלים לחולל בפרק החיים הזה. ככל שתתקדמו, שאפו להגדיל עוד ועוד את תחום הגבולות של מה שאתם מאמינים שנועדתם לעשות או להיות בחיים האלו. אני מזמין אתכם לשתף את המידע הזה עם חבריכם וחברותיכם ברשת. תבורכו.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *