לצייר את היום שלכם בדמיון מודרך

לצייר את היום שלכם בדמיון מודרך

אתם בטח מכירים את האמרה: ״שתמונה אחת שווה אלף מילים״, נכון!

בואו ונראה איך אתם יכולים לרתום את זה לחיי היומיום שלכם כך שהחיים שלכם יזרמו יותר כפי שאתם רוצים שיהיו.

על מנת להבין יותר לעומק כיצד התהליך הזה עובד אני מבקש מכם להביט מסביבכם על החפצים שמקיפים אתכם. זה יכול להיות הכיסא שאתם יושבים עליו, הסכין שאתם חותכים בו ירקות לסלט, החולצה שעל גופכם, הטלוויזיה שבה אתם צופים, או המכונית שבה אתם נוהגים. לא משנה מהי מורכבותו של אותו החפץ, כל אחד מהחפצים האלו החלו כתמונה במוח של מישהו ואז בדרך מסוימת האנרגיה הזאת תורגמה ממצבה התמונתי מחשבתי לאנרגיה מוצקה ומוחשית שנהייתה לחפץ המסוים.

למתבונן מהצד לעיתים נראה היה התהליך פשוט ורק אדם אחד היה מעורב בו כמו למשל העברה של כדור ממקום אחד למקום שני. ולעיתים התהליך היה מסובך יותר ומוחות רבים של אנשים ששיתפו פעולה ביניהם הוליד לבסוף את החפץ המוגמר כמו למשל ייצור של מכונית משפחתית ממוצעת, או בניית בית פרטי מודרני ומאובזר.

אותו התהליך בדיוק מבוצע אינספור פעמים בגופכם בכל יום. כל תנועה שלכם, כל בחירה של תנוחה מסוימת שאתם עושים, מתחילה בתמונה שמוקרנת למוח שלכם שבתוך שבריר שניה שולח את הפקודות המדויקות לשרירים השונים ולאיברים השונים שביחד עושים פעולה שהיא מתוזמרת במדויק על מנת להביא אל הפועל את המצב הרצוי שהוקרן בתמונה המוחית. בתהליך הזה מעורבים העצבים שמוליכים את הפקודות החשמליות מהמוח לשרירים השונים במינונים המדויקים שאומרים להם מתי וכמה להתכווץ ומתי וכמה להתרפות כדי לעשות צעד קדימה, או להקליד טקסט באצבעותיכם, או ללעוס את הפיצה שהכנסתם לפיכם.

שימו לב שהחלק הרצוני, המודע והראשוני הייתה התמונה שהוקרנה במוח

ורק אחר כך היא תורגמה בשלל דרכים מורכבות ביותר לפעולות אחרות על מנת להגשים ולממש את הרצון שלכם שהובע תמונתית. את השלבים האלו לא הייתם צריכים ללמוד או אפילו להיות מודעים אליהם. הם חלק מהבריאה האלוהית והם כמו מתנהלים מעצמם, כבדרך הטבע אם תרצו לקרוא לזה כך.

אם נכון הדבר, אז אם תמצאו דרך שבה תוכלו להקרין תמונות מדויקות וברורות של מה שאתם מעוניינים שיקרה בחייכם בכל התחומים שחשובים לכם, הסיכויים שהם יתממשו יוגברו וישפיעו לטובה על כך שיותר דברים שאתם מעוניינים בהם יקרו בחייכם.

אז איך ניתן לעשות את זה?

הדבר הטוב ביותר יהיה, לא לנסות ולהמציא את הגלגל אלא לקחת כמה דברים שאתם כבר יודעים לעשות ולהתאים אותם ביחד כך שייצרו לכם את מה שאתם רוצים שיקרה.

אני מדבר על תהליך של דמיון מודרך שבו אתם מתכננים מראש איזה תמונות אתם רוצים להקרין במוחכם ובתהליך הזה אתם מדריכים את הדמיון לראות את התמונה כאילו כבר התממשה במצב האידיאלי והרצוי ביותר שלה בעבורכם. אם גם תקשרו בתהליך הזה את התחושות החיוביות של סיפוק ממה שראיתם בדמיונכם אז הדבר הזה יחיש את התגשמות הדברים. וכמובן אם כל זה יעשה באופן כיפי שישווה לכל זה צורה של משחק זה יהיה שווה בעבורכם הרבה יותר מאשר אם תעשו את זה באופן רציני וכבד ותוך כדי ניתוח אקדמי של כל הפעולות.

אחת הדרכים הנעימות והקלות ביותר לבצע את כל הנאמר עד כה על מנת שחייכם יהיו יותר כפי שאתם מעוניינים שהם יהיו בעבורכם, הינה:

לצייר את היום שלכם בדמיונכם

ולמה הכוונה בזה? אני יוצא מתוך נקודת הנחה שהחיים שלכם מאוד מורכבים וישנם הרבה דברים שונים שהייתם רוצים שיתגשמו בעבורכם.

 חלק מהנושאים בטח יהיו קשורים בנושאים הכלכליים של פרנסה והתנהלות פיננסית. חלק יהיו קשורים בנושאים שבינו ובינה. חלק יהיו קשורים בחפצים וברכוש שלכם. חלק יהיו קשורים בחברים שלכם, בהתפתחות האישית שלכם, ביצירתיות ובאומנותיות שלכם ומן הסתם יש עוד הרבה הרבה נושאים ותת נושאים.

אם הייתם צריכים להקרין כל כך הרבה תמונות ואף להסביר במלל למוח שלכם מה אתם רוצים שיגשים בעבורכם זאת הייתה עבודה מאוד מפרכת ותובענית אם הייתם עושים זאת במודע לגבי כל נושא ונושא בנפרד. מסכימים?!

אז מה שאני מציע לכם זה לדמיין לעצמכם שיש לכם מכחול קסמים וקנבס אנרגטי לבן וגדול מולכם, שאתם מציירים עליו בתחילת היום את התמונה האידאלית שבה כל הדברים החשובים לכם מבוטאים בציור ושלובים זה בזה באופן מתאים ומושלם לצורכיכם ולבחירותיכם כך שהתמונה משקפת בדיוק נמרץ את רצונכם.

באופן הזה תמונה אחת מורכבת כזאת יכולה לספק למוח את ההנחיות המדויקות לביצוע בכל הנושאים החשובים לכם בלי לכתוב פרוטוקולים על פני דפים ארוכים ולספק סדרה מורכבת של תמונות שכל אחת מהן מביעה רצון אחר שלכם.

בדרך הזאת אתם מפשטים את התהליך ומייעלים אותו מבחינה אנרגטית.

אל תחששו שזה לא יצא לכם מספיק טוב כי אתם לא יודעים לצייר

זהו מצב דמוי חלום בהקיץ. ומה שזה אומר זה שזה כמו בחלום שבו אתם מסוגלים לראות סרטונים שבהן הדמויות מציאותיות ומוחשיות והצבעים חיים ואמתיים, גם כאן יש בכם כבר את כל היכולות באופן מובנה לצייר בעיני דמיונכם את הציור. זה לא משהו שאתם צריכים ללמוד לעשותו כי אתם כבר מומחים בו, ולזה התכוונתי שלא צריך להמציא שוב את הגלגל.

מה שהציור מאפשר לכם זאת חשיבה חיובית כי אתם בוודאות לא תציירו את מה שאתם לא רוצים שיקרה בעבורכם!

חשוב מאוד שתבינו שהציור הזה מבטא את ההוראות שלכם למנגנוני הטבע להגשמת רצונכם

זה אומר שאתם תורמים את תרומתכם ליצירה של הדברים המוחשיים והממשיים על ידי כך שאתם אומרים תמונתית מה שאתם מעוניינים שיקרה ויהיה. רק מה, כמו בטבע ישנם דברים שיקרו תוך זמן קצר וישנם כאלו שיעבור זמן עד שיתגשמו.

אולי יעזור לכם להתבונן מסביב ולראות שאם אתם במסעדה מזרחית למשל, וברצונכם לנגב צלחת חומוס. אז מהרגע שהבעתם את רצונכם עד לזמן שיש חומוס אמתי מולכם זה יכול להיות תוך דקה או שתיים. אך אם אתם רוצים שיהיה לכם תינוק משלכם זה לוקח לכל הפחות תשעה חודשים אם לא יותר. אותו הדבר אם אתם זורעים זרע של ירק מסוים באדמה כי אתם רוצים לאכול אותו, זה לוקח זמן עד שאתם בכלל תראו שיש איזו הנצה של עלעלים מהאדמה וייקח עוד זמן לא מבוטל עד שהירק יגדל לגודל ולמצב הבשל שלו בעבורכם.

לכן יש לתת לטבע לעשות את שלו בזמן שאלוהים הועיד לו, שהוא הנכון והמתאים, ולא לבטל את העניין במחי יד כאילו שלא הצליח לכם כי אתם פשוט קצרי סבלנות וממהרים לקפוץ למסקנות שמבוססות על מידע חלקי בלבד. הבנתם את זה?!

כמה טיפים לביצוע הדמיון המודרך בהצלחה

♦ כדאי לעשות את זה בתחילתו של כל יום למשך כמה דקות באופן קבוע למשך כמה שבועות לפחות.

♦ ציירו את התמונה בצבעים חיים ככל האפשר כך שאפילו יהיה ניתן להריח את הריחות ולמשש את הדברים.

♦ גם אם נראה לכם שזה לא מצליח לכם לגמרי לראות בעיני רוחכם את הציור, המשיכו וזה ישתפר ויצליח יותר עם הזמן.

♦ אל תספרו לאחרים שאתם עושים את זה. רובם יפריעו לכם בדרכים שונות לבצע את זה. אם בגלל בורותם לגבי התהליך, אם בגלל קנאתם, ואם בגלל סיבות אחרות.

♦ אל תשפטו מראש אם זה עובד או לא. בצעו את זה חודש ימים ותעדו לכם את ההצלחות. רק אז החליטו אם זה היה טוב ומוצלח בעבורכם או שאולי לא.

♦ באותן דקות שאתם מציירים בדמיונכם את החיים הרצויים לכם אל תעסקו בשום דבר אחר. עצמו עיניכם והתמקדו רק בביצוע הדבר האחד הזה. ״מולטי טאסקינג״ זה לתרגיל אחר. בשום פנים ואופן לא לכאן!

♦ אם אתם אומנים בנפשכם שימו לב שהתמונה שאתם מציירים צריכה להיות מתאימה למה שאתם רוצים שיתגשם בעבורכם וזה לא המקום לנגיעות אומנותיות, ולמקוריות וחדשנות בציור שיכולות להתפרש על ידי תת המודע שלכם כהוראות שגויות לביצוע. אנא היצמדו למוכר ולידוע במקרה זה.

כדאי לכם להתייחס לזה כמו פרויקט ולרשום לכם את הפעולות שעשיתם ואת התוצאות שהתקבלו לאורך תקופת זמן. רק כך תוכלו להכיר בתוצאות בשטח. המוח שלכם באופן רגיל ינסה להשכיח מכם את התוצאות ואל תסמכו כאן על זיכרונכם. תעדו ותרוויחו בכך שתהיו מודעים לכך שאתם מסוגלים ויכולים לברוא את חייכם.

לסיום,

כמו כל רעיון טוב שיכול לעזור לאנשים אחרים, אני מזמין אתכם לעזור לי ולהפיץ את הרעיונות הטובים האלו לחבריכם ולחברותיכם ברשת שבהחלט ייתכן שיהיו כמה מהם שירוויחו מזה ובגדול. אנא שתפו אותם במידע הזה ונגדיל ביחד את המעגל החיובי של אנרגיות טובות של אהבת הזולת באשר הם. תבורכו.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *