מבוא לעולם התקשור

מבוא לעולם התקשור

כמעט כל מה שאדם אחד יכול לעשות בעולם הזה כך גם אתם יכולים ומסוגלים לעשות גם כן, וזה כמובן כולל גם את היכולת הרוחנית לתקשר.

היכולת הזו אינה שמורה רק לאנשים מיוחדים, וכל אחד מכם יכול ללמוד ולפתח את היכולת הזאת שכבר קיימת בכם.

רוצים הוכחה לכך?

תיזכרו לרגע כמה פעמים הטלפון שלכם צלצל ואתם ידעתם בוודאות עוד לפני שהסתכלתם בצג מי צלצל. ידעתם ולא רק ניחשתם!

כמה פעמים הייתם עם חבר טוב או עם חברה טובה ושניכם התחלתם להגיד באותו הזמן את אותם המילים בדיוק?! או חשבתם על אותם הרעיונות, או הבנתם אחד את השני מבלי לדבר ומבט אחד קצרצר הספיק?!

כמה פעמים חשבתם על מישהו שמזמן לא פגשתם או הייתם בקשר ופתאום הוא מופיע לו מולכם, או מגיע מעבר לסיבוב ברחוב, או שסתם כך התחשק לו להתקשר אליכם ולשאול מה שלומכם?!

כמה פעמים הייתה לכם ידיעה מאוד ברורה שמשהו מסוים קרה, אך בגלל שלא רציתם שילעגו עליכם או שפחדתם לגבי מה שיחשבו עליכם אם תגידו את זה, אתם פשוט שתקתם ולא אמרתם כלום. וגם כשנוכחתם שצדקתם ואכן מה שהרגשתם או ראיתם בדמיונכם אכן קרה בפועל והחוש הנבואי שלכם כבר הודיע לכם מקודם את מה שעומד לקרות, אתם פשוט אמרתם לעצמכם שזה היה סתם צירוף מקרים וכך עשיתם שוב ושוב עד שהחוש הפנימי שהיה פועל בתוככם באופן תקין, דוכא, הבין את הרמז והשתתק.

אולי הגיע הזמן לעורר אותו שוב ולהפיח בו חיים מחודשים , כך שיתחיל לספק לכם שוב מידע רציף ושוטף על הנעשה בחייכם, מעבר למה שאתם קולטים בחושים הרגילים שלכם.

אז מה זה בכלל תקשור?

הכוונה היא לקליטה של מידע ומסרים  שמגיעים אל האדם המתקשר דרך חושיו הפנימיים ובאופן אינטואיטיבי.

במילים אחרות, האדם שמתקשר (שיוצר את התקשורת)  מקבל מסרים כתגובה לשאלות ששאל או לגבי מידע שביקש ללמוד, והמידע הזה מגיע אליו באופן ספונטני ושופך אור ותובנות בנושאים האלו.

המידע הזה יכול להגיע בצורה מילולית ולהישמע על ידי חוש השמיעה הפנימי של האדם המתקשר שנמצא בתוכו ואינו קשור במערכת השמיעה הרגילה שלו.

המידע יכול להגיע בצורה תמונתית, ואז אתם תראו תמונות בעיני רוחכם, הבזקים, או סרטונים קצרים שמוסרים לכם את המידע.

המידע יכול להגיע גם בצורתו הכתובה, בצורה של הודעה, חיבור, משפטים או צבר של מילים שיש לפענח אותן.

וכמובן, המידע יכול גם פשוט להתהוות בתוככם פנימה ואז אתם פשוט תדעו אותו.

תהיה הדרך אשר תהיה, חשוב שתראו שכאן ההוויה שלכם משתמשת בחושים פנימיים שלא הוגדרו עדיין וכולם נופלים תחת ההגדרה של "חוש שישי".

עם מי מתקשרים אם כך?

הדעות כאן חלוקות!
ישנם אנשים שמאמינים שאנחנו מתקשרים עם מלאכים, או עם ישויות תבוניות גבוהות שרוצות לעזור לנו וללמד אותנו חוכמה.

ישנם כאלו שבטוחים שאנחנו מתקשרים עם השטן או עם כוחות של רוע שמתחפשים לכוחות האור ורוצים להפיל אותנו בפח.

ישנם כאלו שבאים מרקע דתי יהודי ואז הם יגידו שאנחנו מתקשרים עם דמויות של רבנים או רבניות מגדולי הדור שמוערכות על ידם.

תהיה כאן נטייה לראות את האנרגיות האלו שאולי אין לנו אפשרות לתפוס את צורתם בחושינו הרגילים, דרך צורות שמקובלות על עולם המושגים של המתקשר.

אם אתם בודהיסטים אתם בטח תתקשרו עם דמות שתהיה דומה לבודה זוהר ומואר שידבר אליכם בסגנון עתיק.

אם אתם נוצרים. יכול להיות שאתם תתקשרו עם דמויות שיראו לכם כמו התלמידים של ישו והמידע יועבר אליכם גם בעזרת סמלים מהעולם הנוצרי.

אם אתם קרובים ואוהבים את המורשת האינדיאנית, אתם בטח תראו איזה צ'יף הדור ומרשים או אישה אינדיאנית מיוחדת שידברו אליכם. וגם הסמלים שישמשו כדי להעביר לכם מסרים יהיו אינדיאנים ברובם. חיות. סמלי הטבע, טקסים וכו' .

אם אתם אנשים מאוד משפחתיים ומעריכים את השושלת שלכם ואת אבות אבותיכם, יש מצב שהדמות שתופיע ותתקשר איתכם תראה כמו אחד מהסבים או מהסבתות שלכם שכבר אינם בין החיים. במיוחד אם הערכתם אותם מאוד והם נתפסים בעיניכם כחכמים ונבונים.

אתם תוכלו למצוא כל מיני אנשים שמחזיקים בדעה שמה שהם רואים זאת האמת לאמיתה, והם יגידו לכם באופן די נחרץ שהתיאוריה שלהם היא האמת. ומנגד תמצאו אנשים ספקניים שלמרות שהם מתקשרים בפועל יקשה עליהם לאמץ לעצמם תיאוריה מסוימת שתרגיע אותם לגבי התופעה הזאת שאינה מובנת להם לגמרי.

אז מהי התיאוריה הנכונה?

על מנת שהדבר הזה לא יפריע לכם בלימוד שלכם איך לתקשר, אני מציע שתדמו את פעולת התקשור לפעולת הגלישה באינטרנט. אתם מקלידים במוח שלכם שאילתה ספציפית וגולשים לאתר-על מיוחד שמקושר למחשב שבו מצוי כל המידע שיש ביקום מכל הזמנים ובכל הנושאים. מרגע שיש לכם שם משתמש וסיסמה, אתם יכולים להיכנס ולקבל מידע על כל מה שתחפצו בו.

שימו לב, שבתהליך הזה אתם לא צריכים להבין איך המערכת פועלת ומתנהלת אלא בפשטות צריך להיות לכם קוד שיאפשר לכם להשתמש במערכת.

ההסבר הזה עשה שלום במוחי כשעשיתי את צעדי בעולם התקשור במיוחד בתחילת דרכי, והייתי זקוק לתיאוריה שתשאיר אותי עם שתי רגליים על הקרקע לאחר ששבתי מלהתעופף בעולמות אחרים ולא היה לי הסבר הגיוני למה שראיתי או הרגשתי.

פגשתי כל כך הרבה אנשים שטענו שהיו בעבר בגלגולים קודמים: קליאופטרה, משה, פרעה, או כל מיני מצביאים כאלו או אחרים מההיסטוריה. ידעתי שלא יכול להיות שכמה אנשים היו משה למשל, וזה גרם לי להבין שהדמות שמופיעה פשוט לובשת את התחפושת המתאימה שמקובלת על עולם המושגים של האדם המתקשר על מנת לאפשר את הקשר ולמזער את ההפרעות לזרימת המידע ביניהם. ומכיון שאין לאנרגיות האלו צורה שמובנת לכם הן פשוט משאילות צורה שתהיה מתאימה ונגישה לכם.  הבנתם?!

חוץ מזה שאת רעיון מחשב העל לא המצאתי אלא הוא רעיון די קדום שקוראים לו "הספרייה האקאשית" או "הרישומים האקאשיים" שמציין מקום ביקום שם נמצא הארכיון של כל מה שהיה, ישנו, ויהיה ביקום באופן מפורט ביותר. הרעיון הזה די מקובל על חוגים נרחבים של העוסקים בנושאי העידן החדש.

מהן השיטות השונות שבהן ניתן לתקשר?

הנה רשימה חלקית ולא שלמה של חלק מהן:

♦  המתקשר משמש "כמדיום" או ככלי בידי ישויות, אנרגיות תבוניות, או משהו שאנחנו לא בדיוק יודעים להגדיר אותו, ונותן את גופו ובעיקר את יכולת הדיבור שלו בהשאלה לגורם המתקשר, כדי שיעביר את המסרים שלו לקהל השומעים בשפה שתהיה מובנת להם.

♦  תקשור כזה יכול להתקיים כסדרה של מפגשים עם ישות מסוימת אחת . למשל מקרה ידוע הוא של גברת אמריקאית אחת ששמה סנאיה רומן שמתקשרת ישות שמזהה את עצמה כ"אורין".  הישות הזאת הכתיבה לסנאיה מידע רב שאחר כך היא ערכה ופרסמה בכמה ספרים.

♦  תקשור כזה גם יכול להיות עם קבוצה של ישויות שדוברות בקול אחד, למשל עוד גברת אחת בארצות הברית ששמה אסתר היקס מתקשרת קבוצת ישויות שמזהה את עצמה בשם "אברהם". בעת התקשור אסתר עומדת מול קהל שומעים ועונה על שאלותיהם. ניתן להבחין בברור שגוון הקול שלה משתנה וסגנון הדיבור שלה מיוחד מאוד, מלא באהבה ובעל ראיה הוליסטית.

♦  ישנם סוגי תקשור שבהם לא מדברים עם הישויות בדרכים שהוזכרו אלא נעזרים בכל מיני עזרים שונים ליצירת הקשר ולקבלת המידע המבוקש. למשל ניתן להיעזר בספר תנך או בספר תהילים. לשאול שאלה ממוקדת ובשיטה מסוימת לפתוח במקום מסוים בספר ולקרוא שם את התשובה. ישנם עוד ספרים אחרים שמשמשים לתקשור בסגנון הזה.

♦  ישנו תקשור עם המדריך הרוחני שלכם שיכול להתבצע למשל בעזרת מדיטציה, או בכתיבה אוטומטית, או בעזרת מטוטלת או כל מיני עזרים שונים כמו קלפים, קפה, עלי תה, הטלת עצמות קטנות על משטח ופירוש הצורה שבה הן התפזרו, ועוד…  כל העזרים האלו באים להקל על פעולת התקשור. כאן צריכים להיות מיומנים בהפעלת השיטה ובפענוח של המידע שמגיע בצורה סמלית ולתרגם אותו למידע מדובר. צריך לשים לב לא להכניס יותר מידי פרשנות אישית שנובעת מעולמו של המתקשר על מנת שלא להפריע על ידי ההוספה למידע המקורי  שנתקבל בתקשור.

♦  ישנו תקשור באופן דומה שנעזר בספר שמקורו סיני ששמו האי-צ'ינג שעל ידי הטלת מטבעות או משיכת קלפים מסוימים או שימוש במקלות קטנים קצרים וארוכים להגיע למספר מסוים שמפנה אתכם למקום בספר שנותן לכם את התשובה לשאלתכם.

♦  ישנו תקשור שנעזר להביא את המתקשר למצב שערוצי התקשורת שלו יהיו פתוחים גם בתדרים הגבוהים יותר על ידי התמקדות בלהבה של נר, על ידי קטורת מיוחדת ושמנים אתריים, בעזרת טראנס, ובעזרת טקסים שמאניים שונים. כמובן שהפירוש הקיצוני יותר לדברים האלו יהיה להשתמש בסמי הזיה שמכניסים את המתקשר למצב אחר מהרגיל שמאפשר את התקשורת המיוחדת הזאת.

כמובן שכאן רמת הסיכון מאוד גדולה כי לעיתים זה "מטגן" לכם את המוח באופן בלתי הפיך ומהווה את התקשור האחרון שאותו האדם תקשר בחייו הנורמליים. כל אחד מאתנו שמע על מקרים בהם אנשים אכלו פטריות על מנת "לתפוס ראש" והפכו למנותקים מהמציאות לגמרי. יש להיזהר ביותר ולהישמר מדרכים כאלו!

כדי להבין את זה יותר טוב, בואו וניקח לדוגמה את התקשור בקלפים

ישנם המון סוגים של קלפים שמשמשים למטרת תקשור. ביניהם ניתן לזהות את קלפי המשחק המוכרים לכם, מהאס ועד למלך בארבע צורות. והמשך בקלפי הטארוט שנוספים על הקלפים האלו ומשמשים בעיקר כדי לענות על שאלות מעשיות ויומיומיות. ישנם את קלפי הזן של אושו שמשמשים לתקשור ששופך אור יותר על היבטים רוחניים ומפנה את המתקשר/שואל להבין את מה שקורה לו במובנים יותר כוללים שנוגעים לשעורי הנשמה על כדור הארץ.

ישנן גם כל מיני חפיסות חדשות של קלפים פסיכולוגיים, אימוניים, הצלחה בחיים, זוגיות ויחסים בינאישיים ועוד נושאים שהקלפים יכולים לתת הכוונה בביצוע או הדרכה בקבלת החלטות למשל, או במענה על שאלות הנושאים האלו.

פעולת התקשור עם כל הקלפים האלו עובדת באותה הדרך בדיוק.
לכל קלף ישנה את המשמעות המיוחסת לו. לכל מספר בסדר בחירת הקלפים ישנה משמעות ולכל מיקום בפריסת הקלפים לאחר בחירתם ישנה משמעות.

כשאתם רוצים לדעת משהו אתם שואלים שאלה באופן שיהיה הכי ברור וממוקד שאפשר ואז אתם טורפים את חפיסת הקלפים כדי למהול בה את שאלתכם. המוח שלכם מכיר את כל הקלפים ומבין באיזה פריסה אתם הולכים להשתמש ולכן מכוון אתכם ולא באקראי לבחור את הקלפים המדויקים שיענו על שאלתכם.

לאחר שנבחרו הקלפים הם נפרשים על השולחן בסדר מסוים ומגלים אותם אחד אחד ומפרשים אותם לפי משמעותם ולפי המיקום של הם וההקשרים בין כל הקלפים שנבחרו.

כשבוחרים קלף אחד בלבד הוא ייתן תשובה חותכת ויצביע על האלמנט החשוב המרכזי שנוגע לשאלה.
כשבוחרים בכמה קלפים לפי פריסה מבוקשת, זה יסביר על עוד השפעות שישנן כאן וייתן תשובה יותר רחבה.

החלקים של התת מודע וגם העל מודע שלכם משתפים פעולה כאן ומאפשרים לכם להתחבר עם המידע הזה ולהבינו במודע.

מה כל זה אומר?

שכדאי לכם ללמוד לתקשר ולהרחיב את היכולת שלכם להבין את מה שקורה, לבחור בחירות נכונות יותר לכם, ולקבל החלטות טובות יותר בכל הנושאים שנוגעים לחייכם.

היכולות האלו כבר קיימות בכם וצריך רק לעורר אותן מתרדמתן. אותה התרדמה שנכפתה עליהן על ידי כל מי שאמר לכם דברים שגרמו לכם לבחור ולהמליך את ההיגיון בחייכם, ולשלוח לגלות את היכולות הרוחניות שלכם ואת השימוש היצירתי שלכם בדמיון כפי שהתבטא כשהייתם ילדים קטנים.

בשבועות הקרובים יופיעו כאן עוד כמה פוסטים בנושא התקשור שידריכו אתכם באופן יותר מעשי כיצד תוכלו לתקשר בעצמכם, ואפילו בקלות יותר רבה ממה שאתם חושבים. עקבו אחר הפוסטים המתפרסמים כאן ובינתיים שתפו בבקשה את חבריכם ואת חברותיכם במידע שיש כאן על מנת שגם הם יבינו שיכולת התקשור קיימת גם בהם ואם הם יבחרו לפתח אותה אז גם הם יתקשרו. תבורכו.

 

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *