מה לעשות עם אנשים מוצצי אנרגיה בחייכם

מה לעשות עם אנשים מוצצי אנרגיה בחייכם

כל אחד מאתנו מכיר את מוצצי האנרגיה שמלווים אותנו בחיים.

הם יכולים לבוא בכל מיני צורות ואופנים.
הנה כמה מהם:

 • אנשים שמוצצים מאתנו אנרגיה ומשאירים אותנו מרוקנים ומרגישים כמו סמרטוט סחוט.
 • הרגלים שליליים שגוזלים את אנרגית החיים שלנו, מחלישים אותנו ומותירים אותנו בלי כוחות.
 • סביבה מרעילה שיש בה זיהום מסוג כלשהו. זה יכול להיות רעש ש"קודח בנו בראש". גזים רעילים במקום בו אנו עובדים או חיים. זיהום אלקטרומגנטי מכל המכשירים שצמודים לגופנו, או קרובים אלינו במהלך היום.  מקום שאין בו מספיק אויר או אור טבעי של קרני שמש, וכדומה.
 • דיבור פנימי שלילי,בו אנחנו מדברים אל עצמנו במונחים מחלישים כמו:
  "איזה מטומטם אני?" או "את זה אני אף פעם לא אצליח לעשות" או "למה שזה בכלל יקרה לי? ממילא לא מגיע לי כלום. אני סתם אפס".
  הבנתם את הרעיון, נכון?!

לכל אחד מאתנו יש מינונים שונים ומשתנים של הגורמים שמניתי למעלה, וישנם גם עוד גורמים אך אלה הם העיקריים.

בואו נסתכל על זה באופן ציורי מעט

דמיינו לעצמכם שיש לכם חשבון בנק אנרגטי בבנק האנרגיה של היקום שם מחלקים בקבוקי אנרגיה.
בכל יום  מקבלים בקבוק גדול אחד והוא אמור להספיק לכל צורכי החיים ליממה וגם אמור להישאר עודף שניתן לנצל אותו בימים פחות מוצלחים שבהם דרושה לנו עוד אנרגיה.

נגיד שאת האנרגיה הזאת אתם מקבלים במשלוח כל לילה כשאתם ישנים., וכשקמים בבוקר ובמהלך היום אתם שותים מהבקבוק וממשיכים לחיות.

כל זה טוב ויפה בסביבה אידאלית.

רק מה שלמרבה הכעס והתסכול ישנם שותפים גלויים וסמויים שמרשים לעצמם לשתות מהבקבוק שלכם אם אתם לא מתנגדים מספיק בתוקף.
יש כאלו ששותים לגימה, יש כאלו שלוקחים כוס גדולה, ויש חוצפנים  שממלאים את הבקבוק שלהם ומשאירים לכם קצת שתוכלו לשרוד כדי שהם יוכלו למלא את הבקבוק שלהם משלכם שוב ושוב.
ישנם כאלה שהמציצה האנרגטית שלהם מכם היא כמו משכנתא או הוראת קבע בבנק האנרגיה שהסכמתם לה ללא אומר, וללא התנגדות פעילה.
והדבר הזה מרוקן אתכם על בסיס קבוע.

שימו לב שמה שקיבלתם היה אמור להספיק לכם עם עודף, ועכשיו נשארתם עם כמות מספקת בקושי להישרדות.

התמונה הזאת אינה פנטזיה. זה קורה בכל יום, לכל אחד מאתנו והגיע הזמן להכיר בזה, ולעשות משהו לפתור את זה.

מה ניתן לעשות, אתם בטח שואלים?

אז ככה, ישנם מספר דברים שאפשר לעשות אם תרצו שבחיי היום יום שלכם תהיה יותר אנרגיה ואפילו שיישאר לכם עודף כדי שתרגישו אפילו עוד יותר טוב.

 • לזהות את הגורם ששותה/ מוצץ לכם את האנרגיה ולהכיר במצב הזה במודע.
 • אם ניתן להפסיק לגמרי ולנתק כל קשר עם האדם הזה או להפסיק לגמרי את ההרשאה שאנחנו נותנים לאדם הזה.
  להפסיק הרגל שגובה מאתנו אנרגיה על בסיס קבוע.
  לגור במקום אחר או להחליף את סביבת המפגע.
  אז זה יהיה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות.  זה ימנע את גניבת האנרגיה שלכם והתוצאות של הטבה שתרגישו תהיינה המורגשות ביותר והמהירות ביותר.
 • אם לא ניתן לחתוך ב100% ולפטר את אותו הגורם זולל האנרגיה מחיינו, או שאתם בוחרים שלא לנקוט עדיין בפתרון שנראה כעת קיצוני מידי בעבורכם. אולי בגלל שאותו אדם למשל הוא בן משפחתכם או אולי מישהו שאתם עובדים אתו כל היום בצמוד, או חס וחלילה בן או בת הזוג שלכם, ואתם בוחרים שלא לנתק את הקשר. אז הדבר הבא שתוכלו לעשות יהיה להפחית את משך הזמן שאתם עם הגורם הזה ולהפחית את החשיפה שלכם למצבים המסוימים בהם אתם נמצצים מהאנרגיה שלכם ונשדדים לאור יום.
  מה שזה יגרום זה שתישאר לכם יותר אנרגיה בכל יום ואתם תתחילו להתחזק ובמשך הזמן למצוא גם אומץ והעזה לנקוט בצעדים יותר חזקים כדי לשנות עוד את המצב.
 • אם לא ניתן לחתוך לגמרי או להפחית את כמות החשיפה לגורם השלילי זולל האנרגיה כי אתם מחליטים במודע שלא לעשות את זה, אולי כי אותו אדם הוא אחד מההורים שלכם, או מישהו חולה שאותו אתם סועדים מבחירתכם, או בוס מרשע בעבודה שאתם פוחדים לעזוב כעת בגלל שאתם מאמינים  שהמצב הכלכלי קשה.
  אז הדבר הטוב ביותר במצב הזה שתוכלו לעשות יהיה להפסיק להלקות את עצמכם ולפתח השלמה זמנית שזהו המצב בו אתם בוחרים לחיות כעת ולא לבזבז עוד אנרגיה בדיבור הפנימי בינכם לבין עצמכם בסגנון של:
  "למה זה דווקא קורה לי?" או  "זה בטח עונש על משהו שעשיתי"  או  "זה הגורל שלי" ,  "זה מה שכתוב לי", "החיים האלה זה סבל אחד גדול"  ועוד יהלומים ומרגליות מהסוג הזה.
 • לאחר שפיתחתם השלמה שזה המצב אותו אתם בוחרים ואתם כאן בגלל שהחלטתם את זה ובחרתם בזה למרות שיכולתם גם למשל לברוח, לעזוב הכל וללכת, להתפטר, או לעשות דברים אחרים.
  מה שצריך ללמוד כעת זה איך להגן על עצמכם אנרגטית כך שאפילו שתהיו במחיצת הגורם מוצץ האנרגיה ההגנות שלכם ידחו את  מציצת האנרגיה ואתם תישארו עם האנרגיה שלכם. עוד על זה תוכלו לקרא כאן.

כל השינויים האלה חייבים לבוא מבפנים כשהם נתמכים על ידי החלטה ברורה "שלא עוד!" ובהתנהגות שתומכת בשינוי כל יום ויום.
התוצאות בדרך כלל מגיעות מהר מאוד. בהתחלה יש שלב קצר של החמרה זמנית במצב אך אם אתם נחושים ומתמידים השינוי יהיה ממש מהיר וברור.
כדאי לתעד במחברת את המצבים החדשים ששמתם לב שמשתנים . או שהשינוי היה בולט ומורגש בעקבות ההחלטה הפנימית שקיבלתם בינכם לבין עצמכם.

הדבר הזה יחזק אתכם וייתן לכם עוד כוחות להמשך עשיית הפעולות הנכונות.

כמה מילים מחזקות לסיום.

במהלך השנים ראיתי שוב ושוב אנשים ששינו את חייהם באופן כל כך מורגש לטובה ועם תוצאות שאין להתווכח עליהן, כשפעלו לפי העקרונות הפשוטים והנכונים האלו.
התוצאות שקיבלו היו בדרך כלל כבר תוך מספר ימים.

אני הייתי אומר שמבחינה אנרגטית, ברגע שאתם מקבלים את ההחלטה הזאת באופן פנימי גם במחשבה שלכם וגם רותמים את הרגש לאותו הכיוון ומסוגלים לדמיין לעצמכם שהמצב הזה עשוי להתגשם וזה בהחלט מה שאתם רוצים ובוחרים שיהיה. אז במישור הפנימי שלכם הדבר כבר התממש והתגשם. לוקח לזה קצת יותר זמן להתממש ולהתגשם במישור של עולם החומר. או אם תרצו לקרוא לזה העולם המציאותי.

מה שצריך לעשות זה להמשיך בהתמדה בהתנהגות החיובית עד שמה שאתם רוצים יתממש.

אז עכשיו כשאתם מבינם את זה, קומו ועשו. שתפו את הפוסט הזה עם עוד אנשים שיפיקו תועלת ממנו ואולי יחליטו סוף סוף להיטיב עם חייהם.

עשו ושתפו אותנו כאן עם תוצאותיכם, כך שקוראים אחרים יתחזקו גם הם ויקבלו את הדחיפה החיובית לה הם זקוקים.

 

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *