תקשור בעזרת כתיבה אוטומטית

תקשור בעזרת כתיבה אוטומטית

הרבה אנשים חושבים שהיכולת לתקשר שמורה אך ורק לאנשים נבחרים. זאת ממש לא האמת. הנה שיטה נהדרת בעבורכם שתעזור לכם לתקשר בעצמכם אפילו אם אין לכם ניסיון קודם או אפילו אם אתם חושבים שזה משהו שגדול עליכם.

הכתיבה האוטומטית היא שיטת תקשור שהרבה מתקשרים שאני מכיר התנסו בה, במיוחד בתחילת דרכם. היא קלה להפעלה ויכולה לחשוף בפניכם צדדים חדשים שלא ידעתם שהיו קיימים בכם בכלל.

המאמר הזה יכלול פחות הסברים תיאורטיים לאיך שהשיטה עובדת, ויותר הנחייה מעשית לגבי מה שצריכים לעשות בכדי שיצליח לכם לתקשר.

מה דרוש לכם ?

♦  עט כדורי שכותב בקלות ובאופן חלק בכל מיני זוויות, שגם אם תחזיקו אותו ברפיון ובאופן לא רגיל, הוא עדיין יכתוב על הדף.

♦  דפים חלקים לבנים בגודל A4  על לוח כתיבה שיש לו תופסן שמעגן את הדף למקומו מבלי שיזוז בזמן הכתיבה ומשחרר אתכם מהצורך להחזיק אותו בידכם השנייה.

♦  שולחן פנוי וריק ביחד עם כיסא שיש לו משענת זקופה ונוחה שכשיושבים עליו הוא כזה נוח ששוכחים את עובדת קיומו.

♦  אופציונלי. משהו סמלי שישרה אווירה רוחנית כמו נר שהדלקתם במיוחד. קטורת שריחה נעים לכם. או אפילו שמן אתרי "רבינסארה" שתמרחו ממנו טיפה או שתיים  בין האף שלכם לשפתיים וזה יגרום לכם להיות יותר מחוברים מבחינה אנרגטית לתהליך התקשור.

מה צריכים לעשות?

הדבר הראשון הוא לפנות לעצמכם זמן שבו אתם רק עם עצמכם וללא כל הפרעות. קחו למשל את ההצעה הבאה. לכו לחדר מסוים ונעלו מאחוריכם את הדלת. נתקו את הטלפון. סגרו והשאירו את הנייד בחדר אחר. כבו מקור של מוזיקה ודיבורים. והתרוקנו בשירותים לפני התהליך. הכוונה כאן בכל ההצעות האלו היא למזער את ההפרעות ולהגביר את הנוחות האישית שלכם.

הדליקו נר. שימו את הדפים שמאוגדים באופן שטוח בלוח שמחזיק אותם מולכם. שבו מול השולחן ושחררו את כל מה שלוחץ לכם. אחזו ברפיון בעט. הניחו אותו על הדף ושחררו את מחשבותיכם. היכנסו למצב רוח חולמני ורפוי.

אין כאן מתכון מסוים שעובד אותו הדבר בעבור כולם. אצל חלק היד פתאום תתחיל לכתוב כל מיני דברים. לא צריכים ממש להסתכל על מה שנכתב. רק תוודאו בצורה מאוד מעורפלת שאתם נמצאים על הדף ולא כותבים על משטחים אחרים.

פשוט שבו ואחזו בעט והשתחררו מאיזה שהוא צורך שייכתב משהו ספציפי. וכשנכתב משהו אל תעצרו את הזרימה בזה שתקראו את מה שאתם כותבים. אל תסתכלו ואל תתקנו. וגם אל תרימו את העט מהדף.

ייתכן שבפעם הראשונה או אולי בפעמים הראשונות שאתם עורכים את ניסיונותיכם הראשונים בכתיבה האוטומטית, או שלא ייכתב כלום או שמה שייכתב יהיה לא ברור מספיק. אל תיתנו לזה לייאש אתכם. פשוט עשו זאת שוב פעם עד שיצליח לכם. לכל אחד יש את הקצב המיוחד לו בלימוד טכניקה חדשה. פשוט התמידו בזה עד שיצליח לכם.

לאותם אנשים מבינכם שיש לכם צורך חזק בשליטה עצמית, אני מזכיר שכאן צריכים לשחרר. אף אחד לא רואה אתכם ואף אחד גם לא שופט אתכם או נותן לכם ציונים על הביצוע שלכם. השתחררו גם מהצורך שייכתב משהו גדול ועצום שיישנה סדרי עולם, יזיז הרים וגבעות או ישנה את איך שהאנושות חיה. פשוט תעשו את זה מתוך עניין בהרפתקה.

לאחר כמה דקות  כשהכתיבה מפסיקה ולא מתחדשת, או כיש בכם צורך חזק פתאום להפסיק כי אתם מרגישים שהתהליך הסתיים, זה יהיה הזמן להודות על התהליך למי שמתקשר איתכם ולקרוא את מה שכתבתם באופן אוטומטי. עם הקריאה נסו להבין מהו הרעיון שמועבר אליכם, מהו המסר או מהי המשמעות שעולה מן הכתוב. הפענוח יכול להיות אפילו יותר עמוק אם תחזרו על תהליך הקריאה וההבנה לאחר כמה שעות או אפילו יום לאחר הכתיבה. באופן הזה ישנו סיכוי שמשמעויות נוספות ייחשפו בפניכם מהכתוב.

ייתכן שתרצו לתייק את כל הדפים שכתבתם בקלסר תקשור שיראה לכם את ההתקדמות שלכם בהפעלת הטכניקה.

למה זה בכלל טוב?

תוכלו למשל לקבל תשובות לשאלות מסוימות שאתם שואלים. זה יוכל לשפוך אור על התשובות ולהראות מהן הדרכים הטובות ביותר ללכת בהן על מנת להצליח במה שאתם רוצים. זה יוכל לגרום לכם לשחרור ולהרפיה שיעזרו לכם להיות בריאים יותר. זה יוכל לעזור לכם לדלות מסרים מעומק תת המודע שלכם אל פני השטח שיגרמו לחיים שלכם להיות עשירים ומלאים יותר. זה יוכל ללמד אתכם דברים חדשים. וזה כמובן יראה לכם שאתם מיוחדים ושיש לכם יכולות שאתם רק מתחילים לגלות את קצה קציהן.

הנה עוד כמה צורות שיעשירו את העבודה עם כתיבה אוטומטית

עד כה הוזכרה השיטה בה אתם משחררים ונותנים ליד שלכם להיות הארכה של המוח שלכם ולכתוב לכם מסרים מבלי לחשוב על דבר מסוים דווקא. אם תרצו לעשות את התהליך מעניין יותר הנה כמה הצעות בעבורכם:

♦  לעשות קודם מדיטציה של עשרים דקות ומיד לאחריה לגשת לכתיבה האוטומטית כשאתם עדיין באווירת המדיטציה.

♦  לכתוב את המשפט הראשון על הדף לפני התקשור, או לכתוב את הנושא של התקשור או את מילת המפתח ורק אז להתחיל את תהליך התקשור כשהכוונה שלכם כאן הינה ממוקדת יותר ויש לכם רצון לקבל מידע מסוים על נושא כלשהו שבחרתם או על אדם כלשהו שבחרתם.

♦  להתפלל לפני הכתיבה ולבקש מאלוהים הנחייה והדרכה בדרך שבה אתם הולכים או לבקש עזרה בפתרון בעיות בינאישיות שיש לכם עם אדם אחר.

♦  להקרין צבע מסוים במחשבתכם או לעטוף מנורה בבד משי צבעוני בצבע שרצוי לכם, ולשרות באור הצבעוני לכמה דקות, ורק לאחר מכן לגשת לתהליך הכתיבה האוטומטית כשאתם עדיין בהשפעתו של הצבע שמהלתם בהילה שלכם.

♦  לכתוב עם היד השנייה. אולי ייצא לכם פחות ברור או נקי מבחינת הכתיבה אך זה בפירוש יכול לסייע לכם לשחרר את העכבות או את ההתנגדויות שיש לכם שמונעות מכם לכתוב אוטומטי בצורה חלקה ומשוחררת ולהתחבר עם הצד היצירתי שבכם.

לכו על זה. זה מעניין. זה מרגש. זה מיוחד. וזה יכול לתת לכם מידע שמעבר לחושים ולהבנה ההגיונית שלכם. זה יכול להפוך את החיים שלכם מרגילים למופלאים. שתפו גם את חבריכם ואת חברותיכם במידע הזה. אולי תוכלו אפילו להתרגש ביחד איתם על הישגיהם בתקשור. תבורכו.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *