תקשור על ידי בהייה בקיר לבן

תקשור על ידי בהייה בקיר לבן

אם אתם רוצים לתקשר עם המקומות העמוקים ביותר שבתוככם ולקבל תשובות על כל מיני שאלות שיש לכם או לקבל הדרכה והנחיה שתהיה הכי נכונה בעבורכם כי היא תגיע מתוככם ללא שתעבור קודם דרך מישהו אחר שיתקשר לכם אותה, הרי שהתרגיל הזה ממש בשבילכם.

את תרגיל הבהייה בקיר לבן למדתי מאחד מהמורים המיוחדים שהיו לי במהלך השנים

המורה הזה היה חיים שלוס שלימד אותי ארומתרפיה, ריפוי בשמנים אתריים. אני חושב שאת עיקר הפנינים והמרגליות שקיבלתי ממנו למדתי בהפסקות ומכל מיני סיפורים שהוא סיפר כמו ״בדרך אגב״ שבעבורי היוו כל מיני פריצות דרך רעיוניות שהלכתי והתנסיתי בהן אחר כך בבית וזה נתן לי עומק מיוחד ללימוד שחוויתי איתו.

חיים סיפר לנו שלמרות שהוא אדם "מסודר כלכלית" כיום, בעבר הוא הגיע למצב שכמעט זרקו אותו ואת משפחתו לרחוב, ומצבו לא היה טוב. ואז הוא שמע על התרגיל הזה מגברת אחת ממלטה שלימדה אותו איך לבצע את התרגיל. הוא הדגיש ואמר שהוא חייב לו, לתרגיל הזה את כל ההצלחה שלו העכשווית, והמליץ לנו לעשות את התרגיל הזה בעצמנו.

למרבה הצער רק אני מכל הכיתה הרמתי את הכפפה ובאמת ביצעתי את זה. והחוויה אכן הייתה מדהימה. לא נעשיתי אמיד או עשיר כי אולי זה לא מה שביקשתי לעצמי אך בהחלט נעשיתי מטפל ומורה מוצלח יותר ממה שהייתי והזווית שבה ראיתי את היש והקיים הורחבה והועמקה מאוד. אני מאמין שהתרגיל הזה יכול לשנות ולשפר את חייכם. המשיכו לקרוא.

על היתרונות והחסרונות של התרגיל הזה

היתרונות:

♦  פשוט וקל לביצוע.

♦  לא דורש שום דבר מיוחד.

♦  לא יעלה לכם כסף.

♦  הזמן שתשקיעו בביצועו ישתלם לכם בענק.

♦  כל אחד יכול לבצע אותו, ואין דרישה לכישורים מיוחדים.

♦  נעשה בפרטיות מוחלטת וללא כל חשיפה.

החסרונות:

♦  הוא לא מתבצע מעצמו, וצריך לתרגל אותו בפועל.

♦  הוא אינו מתאים למי שמחפש פתרון אינסטנט לבעיותיו.

ההכנות הדרושות

קנו בריסטול לבן חלק שתוכלו לתלות אותו כשהוא שטוח על הקיר כשהמרכז שלו בגובה העיניים שלכם כשאתם יושבים על כיסא.

תצטרכו כיסא שיאפשר לכם לשבת בצורה זקופה ונוחה.

הכינו לכם דפים חלקים בגודל של דפי מדפסת ביחד עם שני עטים שכותבים חלק ושווידאתם שהם פועלים היטב לפני התרגול בכל פעם.

כוונו לכם טיימר פשוט לעשרים דקות. רצוי שלא תשתמשו בנייד שלכם לצורך הזה.

תצטרכו לפנות לעצמכם זמן מיוחד שלא תופרעו בו לחלוטין. זה אומר שאולי תצטרכו לקום שעה לפני שכולם קמים. הרחיקו את הנייד שלכם מלידכם. עדיף שתניחו אותו בחדר אחר. בלי מוזיקת רקע ובלי שום הסחות דעת אחרות.

הנחיות לביצוע

שבו מול הבריסטול הלבן במרחק של בערך 50-60 סנטימטר ממנו, והניחו את עיניכם במרכזו מבלי לחשוב משהו מיוחד. זה אינו זמן לחשוב על פתרון בעיות או להמציא את המצאת העשור הבאה. פשוט שבו ובהו בבריסטול. היום כבר אין קירות לבנים חלקים, והמטרה של המשטח החלק היא פשוט לשעמם אתכם ולתת למחשבות שלכם להופיע ללא הפרעה של כל מיני פרטים או חפצים או קישוטים על הקיר שימשכו את תשומת לבכם.

אין כאן שום מטרה להשיג או שאלות לענות עליהן. פשוט התבוננו בכל המחשבות שמופיעות ונעלמות מבלי להשקיע שום מאמץ מכוון בפעולה.

לאחר שהטיימר מצלצל, קחו מיד את העט וללא כל דיחוי שבו לכתוב את כל המחשבות שעלו בראשכם בזמן עשרים הדקות האחרונות, ניתן ואף רצוי לכתוב גם את המחשבות שעולות בכם בזמן הכתיבה.

חייבים להקפיד על שני הכללים הבאים:

♦  לא לתקן שום שגיאות כתיב אלא להמשיך לכתוב.

♦  לא להסתכל לאחור על מה שכתבתם ולא לערוך או לבדוק איך כתבתם את זה.

בסיום הכתיבה שעשויה לקחת לכם זמן מה ציינו למטה את התאריך ותייקו את הדפים בקלסר לפי הסדר של הימים. אל תסתכלו ואל תקראו את מה שכתבתם. הדבר הזה חשוב מאוד. עוד דבר חשוב יהיה להחביא את החומר שאתם כותבים מעיניים של מישהו אחר כדי שהתהליך יישאר פרטי וחסוי. זה יאפשר לכם להמשיך לכתוב מבלי לפחד שמישהו יקרא את זה ואז זה עלול לגרום לכם לצנזר את מה שאתם כותבים וזה יזיק מאוד לתהליך.

יהיו ימים שהכתיבה תזרום לכם יותר מימים אחרים. יהיו ימים בהם תכתבו בקושי דף אחד וימים אחרים בהם הכתיבה תנבע מכם כמו נהר שוצף וגועש. אין כאן ציונים, וגם לא צריכים להשיג מטרה מסוימת. פשוט לעשות את זה רצוף ובהתמדה בכל יום באותה השעה למשך 30 ימים.

בתום התקופה קחו לכם כמה שעות של זמן איכות עם עצמכם במקום שלא תופרעו בו וקראו בתשומת לב מלאה את מה שכתבתם מהיום הראשון ועד לאחרון.

מה שיהיה כתוב שם יהיה מידע שנתקבל ממעמקי התודעה שלכם שיהוה הדרכה והנחיה מיוחדות ביותר ותוכנית פעולה שלמה ומעשית שנוגעת בכל התחומים של חייכם. התוכנית תהיה כתובה בצורה מפורטת ומדויקת לגבי כל מה שעליכם לעשות בחיים שלכם על מנת להגשים ולממש את עצמכם.

היופי שבמידע הזה, זה שהוא יהיה נקי מכל השפעות זרות וחיצוניות לכם כך שהוא יהיה ממוקד ומהימן בעבורכם. כאילו שהלכתם לכמה פגישות ייעוץ עם מישהו שהוא יועץ ברמה עולמית.

ומה הלאה?

עכשיו רק נותר לכם לקרוא את מה שכתוב עוד מספר פעמים ולהחליט לפעול לפי מה שכתוב שם ולהתחיל לראות איך החיים שלכם עולים על דרך המלך להצלחה.

זכרו שהתרגיל בתקשור הינו אך ורק שלב ראשון בהגשמה. הוא נועד לפזר את הערפל ולעזור לכם להבין מה עליכם לעשות. השלב הבא הוא העשייה הממוקדת בה אתם משקיעים את האנרגיה שלכם ואת כל המשאבים שעומדים לרשותכם על מנת שמה שאתם בוחרים שיקרה בחייכם יתממש.

לסיום

יצא לי לבצע את התרגיל הזה מאז שלמדתי אותו שלוש פעמים במרווח של כמה שנים אחת מהשנייה, וראיתי ברכה רבה בתהליך הזה. לימדתי אותו למטופלים שלי ולתלמידים שלי ואותם אלו שהיו נחושים בדעתם לגרום לשינוי חיובי בחייהם וביצעו אותו גם הם ראו בו ברכה עצומה. לכן, אני ממליץ לכם בכל פה להתנסות בו בעצמכם ולחוות את העוצמה שטמונה בו בעבורכם. אנא שתפו את המידע הזה עם חבריכם ועם חברותיכם ברשת ותבוא עליכם וגם עליהם הברכה.

 

 

 

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *