תרגיל בגננות רוחנית

תרגיל בגננות רוחנית

אחד העקרונות שלפיהם אפשר לטפל בהילינג אנרגטי

הוא שהמטפל כשהוא בא להשיב למצב הרמוני את המערך האנרגטי של המטופל, עושה את שינוי הגישה או שינוי האמונה הפנימית שבתוכו בכך שהוא מאמין בתוך עצמו באופן מחשבתי רגשי ודמיוני שמה שהוא עושה אכן גורם לשינוי ולהטבה אצל המטופל וזה לכשעצמו משתקף במצב הבריאותי של המטופל במציאות.

במילים אחרות פחות מלומדות שאומרות את אותו הדבר

ניתן להגיד שהמטפל ״מעמיד פנים״ או ״משחק בנדמה לי״ בתוך עצמו וזה גורם לשינוי אמתי ומורגש אצל האדם האחר, בין אם הוא מולו באותו החדר או שהוא בארץ אחרת.

המקטרגים יקפצו ישר ויגידו שזה רמאות ושקר. או אם הם ירצו להישמע מלומדים הם יקראו לזה גנבת הדעת או ״אפקט הפלצבו״. אך האמת הפשוטה היא שהדבר הזה עובד ואפילו עובד נהדר!

ההסבר הקצר והממוקד לזה יהיה בפשטות שהמחשבה שלכם יוצרת מציאות

ואם היא גם נמצאת באותו הכיוון הווקטורי כמו הדמיון והרגש אז זה משנה את המציאות כפי שהיא נתפסת בעיניכם. או תוכלו להגיד שאם אתם פועלים בדרך הזאת כשכול השלושה מסונכרנים באותו הכיוון אז זה יוצר את מה שאתם רוצים ובוחרים. אם תרצו לקרוא על זה יותר לעומק הקליקו כאן.

היפה הוא שהעיקרון הזה יכול להיות מיושם גם בטיפול עצמי שאתם יכולים לעשות לעצמכם בדמיון מודרך. זאת אומרת שאם אתם תחשבו על הבריאות שאתם רוצים שתהיה לכם ותשתמשו בכלים סמליים של הקרנת תמונות או סרטון קצר של המצב שאתם רוצים שיהיה ובו זמנית אתם תצרפו לזה גם את ההרגשה הנהדרת שאתם רוצים שתהיה מנת חלקכם כשתבריאו.

כמובן שאם אתם ציניים בגישתכם או שאתם מסרבים להאמין שדבר כזה יעבוד בעבורכם אז הסיכויים שזה יעבוד קטנים ביותר עד לא קיימים. אך אם אתם למרות שאינכם יודעים אם זה יעבוד, מוכנים להתנסות בתהליך באופן פתוח וללכת על זה מתוך בחירה ומתוך עניין לראות אם זה יוכל לעזור לכם בפתרון בעייתכם, אז הסיכויים שזה יעבוד יהיו טובים עד טובים מאוד.

הנה דרך פשוטה וקלה שתוכלו לגרום לעקרון שהוזכר לעבוד בעבורכם, בטיפול עצמי

אני קורא לטכניקה הזאת גננות רוחנית

הרעיון הכללי כאן הוא לשחק מן משחק שבו אתם מדמיינים לעצמכם באופן סמלי ודמיוני שאתם כמו עץ או שיח או צמח פורח שמייצג אתכם. ואתם מדריכים את דמיונכם כמו שהייתם יוצרי סרטים, ליצור מצב בו הצמח גדל ומתפתח באופן תקין ובריא וכל מה שמפריע או שחסר אתם מספקים או משנים כך שהתמונה הכוללת תהיה מושלמת ומוצלחת.

הדבר הזה, אם ייעשה במשך מספר פעמים למשך כמה דקות בכל פעם ישפיע בשטח על שינוי בריאותי מורגש ומובהק, על הטבה והקלה בתסמינים, ועל שיפור כללי של כל המערכת ולא רק על השינוי המקומי המבוקש.

הנה הנחיות לביצוע יותר מפורטות:

דבר ראשון שעליכם לעשות הוא לפנות לעצמכם עשר דקות שבהן לא תהיו מופרעים בשום צורה. זאת אומרת ללא הודעות או שיחות וללא מוזיקה או דיבורים.

שבו על כיסא או כורסא נוחה כשעמוד השדרה שלכם זקוף. אם תשכבו אתם תירדמו ולא תוכלו לבצע את התרגיל.

עצמו עיניים וקחו כמה נשימות מאוד איטיות ומאוד שטוחות ורדודות. כן! לא התבלבלתי. לא נשימות עמוקות אלא נשימות שלוות וחרישיות שמכניסות פחות אוויר מהרגיל פנימה. זה יגרום לכם להיכנס לרגיעה בזמן די קצר ובקלות רבה.

דמיינו לעצמכם גינה גדולה והביטו על הצמחים שיש שם באופן כללי וזהו צמח אחד ביניהם שתבחרו ותחליטו שהוא מייצג אתכם. זה יכול להיות עץ גדול או עץ צעיר או שיח. למשל שיח וורדים. או אפילו צמח או פרח. זכרו שזה רק משחק אז בחרו את מה שנראה לכם שהכי מייצג אתכם לצורך התרגיל.

לאחר שבחרתם את הצמח אני רוצה שתבדקו את מצבו ואת מצב הסביבה שבה הוא צומח. כל מה שנראה לכם שאינו מתאים לתמונה האידאלית שאתם רוצים ליצור כאן יש בידכם לשנות. הנה כמה דוגמאות שימחישו לכם את הרעיון. השתמשו בהן כבסיס כללי להבנה והעשירו אותן בעוד פעולות משלכם.

בנוסף אני רוצה שתדמיינו שיש לכם ארגז כלים מיוחד שיש בו כל כלי מיוחד וכל חומר קסום שתצטרכו בתהליך.

בדוגמא הזאת נשתמש בעץ קטן ופורח כדי להמחיש את הנאמר

♦  בחנו את העץ ובדקו את מצבו.

♦  אם יש לו עלים יבשים הסירו אותם. אם ישנם עלים מעוותים קחו מארגז הכלים שלכם חומרים מיוחדים שכשתזריקו אותם לעלים הם יבריאו וישנו את צורתם לעלים יפים ובריאים.

♦  אם יש לו ענפים שבורים. אחו אותם או הסירו אותם שלא יפריעו לעץ. אם יש צורך מרחו משחות מיוחדות שיש לכם בארגז הכלים שמבריאות את השברים בענפים.

♦  אם הצבע של העץ והענפים שלו לא מוצא חן בעיניכם, יש בו כתמים, או הוא חיוור מידי, אז בארגז הכלים שלכם ישנם צבעים חיים שתוכלו לצבוע את העץ ולהשיב לו את חיותו.

♦  אם ישנם טפילים שמזיקים לעץ הסירו אותם והרחיקו אותם בכל דרך שתמצאו לנכון.

♦  אם הפרחים לא נראים טוב קחו אבקת קסמים מארגז הכלים ופזרו על העץ והפרחים ישתנו לבריאים יותר והצבע שלהם יעשה עמוק וזוהר באור מנצנץ.

♦  המשיכו לטפל כך גם בחלקי העץ האחרים. בשורשים, בגזע ובצנרת הפנימית.

♦  בדקו את האדמה שעליה גדל העץ. אם היא אינה עשירה מספיק הוסיפו לה חומרים שידשנו אותה ויעשירו אותה בחומרים מזינים.

♦  אם האדמה יבשה הטו אליה נחל זורם שירווה את העץ בכל עת.

♦  כוונו את עוצמת הרוח שתיטיב עם העץ.

♦  כוונו את עוצמת האור ואת עוצמת הקרינה של אנרגיית החיים על העץ.

♦  זמנו אליו ציפורים ופרפרים וחיות טובות שיוכלו לחיות בהרמוניה עם העץ.

♦  הוסיפו עוד התייחסויות כיד הדמיון הטובה עליכם.

כל התרגיל הזה ייקח לכם כמה דקות בלבד. לא ניתן לקבוע מראש כמה פעמים תצטרכו לחזור על התהליך הזה. אני ממליץ לכם שתמשיכו עד שהתוצאות יספקו אתכם. אולי לא כדאי לספר לאחרים בזמן התהליך שזה מה שאתם עושים כי ישנו סיכוי שהוא יותר מסביר שהם יצחקו עליכם ויפריעו לכם לעשות את זה בתגובותיהם. שתפו אותם רק בסיומו של התהליך כשיש לכם תוצאות שאתם יודעים שהן אמתיות. אז הם לא יוכלו להפריע ואתם תוכלו לעזור להם על ידי כך שתשתפו אותם במידע הזה שעזר לכם ותשמשו להם דוגמה חיה שזה עובד.

כמה מילים לסיום

במאמר הזה עשיתי מאמץ רב להגיש לכם חומר כבד ורוחני בעטיפה קלילה ופשטנית. אני רוצה להדגיש שאין זה אומר שאם לא למדתם שנים רבות לטפל ואתם לא מכירים את התיאוריות שבבסיס כל הפעולות שנעשות בשיטות הריפוי, שזה לא יצליח לכם. אדרבא! תנו לזה צ'אנס וזה יצליח גם לכם!

תחשבו על ילד שנכנס לחדר חשוך ורוצה שיהיה אור. מה שהוא עושה זה ללחוץ על המתג ולהדליק את האור. הוא לא צריך להבין בחשמל או באייך שהנורה פועלת, או איך להתקין מערכת חשמלית בדירה, וממה עשויים כל הרכיבים ואיזה חברות מייצרות אותם. הדבר היחידי שהוא צריך לדעת כדי להאיר את החדר זה היכן המפסק ואז ללחוץ עליו.

התרגיל הזה בגננות רוחנית משול למפסק הזה. יש לי ניסיון של 24 שנים בשיטות ריפוי כאלו. ראיתי המון הצלחות בטיפול עצמי שקרו גם לאנשים שהיו ממש בתחילת דרכם, ואני משוכנע שאם אתם תתנו לו צ׳אנס הוא יעבוד גם בשבילכם. שתפו בבקשה את המידע הזה עם חבריכם וחברותיכם ברשת וביחד נתרגל את העזרה ההדדית ואת האהבה של אדם לרעהו. תבורכו.

 

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *