תרגיל ביצירת מציאות – סיפור חיי האידאלי

תרגיל ביצירת מציאות – סיפור חיי האידאלי

התרגיל הזה עוסק בחשיבה חיובית וממוקדת על מנת ליצור לעצמכם את המציאות שאתם רוצים

זה יכול להיות מצב שאתם רוצים שיתגשם בעבורכם בחיים הנוכחיים או חפץ שאתם רוצים שיהיה לכם או הזדמנות שאתם רוצים למשוך לחייכם או כל דבר אחר שבו תחשקו.

התרגיל הזה מתאים בעיקר לאנשים שאוהבים לכתוב ושהביטוי בכתב בא להם יותר בקלות מאשר למשל לדמיין את מה שהם רוצים בתמונות כמו בתהליך של דמיון מודרך. הרעיון כאן מבוסס על חוק המשיכה שאומר: " שמה שאתם יכולים להחזיק במחשבה שלכם, אתם יכולים להחזיק בידיים שלכם",

או במילים אחרות "שמחשבות הן דברים" ואם אתם חושבים את המחשבות הרצויות לכם וממקדים אותן לדברים שאתם רוצים להשיג וזה זורם באותו הכיוון עם מה שאתם מרגישים ועם התמונות המחשבתיות שעולות לכם בראש באותו הזמן, אז אתם תמשכו/תמגנטו את סוג האנרגיה הזה לתוך חייכם וזה יתממש בעולם החומר למשהו מוחשי בעבורכם.

ישנם כאלו שיקראו לזה בפשטות חשיבה חיובית, ואכן זה בדיוק מה שזה!

4 דברים דרושים לכם לביצוע התרגיל

דפים לבנים חלקים

אם תיקחו דף עם שורות זה יסמל למחשבות שלכם שאתם צריכים להישאר בגבולות ההיגיון וצמודים לצד הבטוח והמוכר בכל מה שאתם כותבים.
דפים לבנים וחלקים יאפשרו לכם חופשיות ומרחב פעולה גמיש ולא יפריעו לזרימת המחשבות או להגבלתן.

עט שאתם מאוד אוהבים

לאנשים שאוהבים לכתוב יש בדרך כלל עט מסוים שהם אוהבים יותר לכתוב בו. אם זה המצב גם אצלכם אז השתמשו בו וזה ייתן לכם לכתוב בכיף וינעים לכם את התרגיל.

מקום שנותן לכם השראה

כדאי לבחור מקום שיאפשר לכם לכתוב ללא הפרעות וייתן לכם את הסביבה האנרגטית המתאימה שתכניס אתכם למצב הרוח המתאים ותאפשר זרימה מחשבתית ורגשית.

מקום סודי להחביא בו את הדפים שאתם כותבים

הדבר הזה חשוב ביותר משום שאם אתם תחששו שמישהו יכול לקרוא את מה שאתם כותבים אתם עלולים לצנזר את מה שתכתבו וזה יחבל לכם בביצוע מוצלח של התרגיל ובעקבות כך התוצאות שלכם לא יהיו טובות במיוחד.

המטרה של כתיבת סיפור חייכם האידאלי היא פשוטה וברורה

עליכם לכתוב תיאור מדויק של כל מה שאתם רוצים שיתגשם בעבורכם על דף נייר, ובסיפור צריכים להיות הדברים הבאים:

 • הסיפור צריך להיות כתוב בזמן הווה או הווה מתמשך, כאילו שהוא כבר התגשם וקורה באמת ובפועל. זאת אומרת שהתיאור של הדברים  צריך להיות כאילו שהם קורים כבר כעת ובכל יום ויום באופן מתמשך.
 • הסיפור צריך להיות מתואר באופן חי, צבעוני, חיובי, משמח, ומלא באנרגיות טובות.
 • על הסיפור לכלול את כל תחומי החיים שאתם רוצים שבהם יתגשמו הדברים שאתם רוצים. למשל: בריאות, משפחה, פרנסה, חברים, חפצים, התפתחות אישית…
 • הסיפור צריך להיות ממוקד, המשפטים ברורים, והוא צריך לבטא בדיוק נמרץ את כל מה שאתם רוצים שיתגשם ויתממש בעבורכם.
 • על הסיפור לכלול גם את טובתם של האחרים עד כמה שאפשר מבלי לוותר על טובתכם אתם.
 • כתבו על עצמכם ועל מה שאתם רוצים ובוחרים מבלי להכריח אף אחד להשתנות בשבילכם.
  זאת אומרת שאם אתם רוצים אהבה זוגית שתתגשם בחייכם, אל תכתבו למשל:
  "סימה הג'ינג'ית אוהבת אותי ונמשכת אלי כמו אל מגנט" פשוט בגלל שאין כאן שום התחשבות ברצונותיה, בבחירותיה, ובהעדפותיה של סימה הג'ינג'ית.
  אלא יותר משהו כמו:
  "אני מושך כעת אל תוך חיי את הבחורה הנכונה והמתאימה לי ביותר, כזאת שיש בה יופי פנימי ויופי חיצוני כאחד, והיא…. כל כוחות היקום פועלים כעת ומפגישים ביננו". 

אלו הם הכללים לכתיבת הסיפור

צריך לכתוב אותו כל יום מחדש במשך תקופה מסוימת. בכל פעם יש לעבוד ולשפר את הסגנון ואת המלל כך שיביעו בדיוק את מה שאתם רוצים שיתגשם בעבורכם.

יש לקחת דפים חדשים בכל פעם ולכתוב שוב. ניתן להציץ בדף מיום האתמול אך המטרה כאן היא לכתוב את מה שאתם חושבים ומרגישים ולאמן את החשיבה שלכם להכיר היטב את מה שאתם מבקשים ובוחרים.

עליכם להכיר כל פרט ופרט בסיפור. זה כמו שאתם זורעים זרעים ומשקים ומדשנים את הקרקע שתניב לכם את רצונותיכם.

עשו לעצמכם טובה ותחביאו את מה שאתם כותבים ואל תראו את זה לאף אחד, גם לא לאהוביכם או ליקיריכם. זאת משימה פרטית בהחלט ולעיניכם בלבד!

איך תדעו שהשגתם את מטרת הכתיבה?

לאחר תקופה מסוימת, בממוצע כמה שבועות, יהיה לכם דף שבו כל משפט וכל מילה ייצגו באופן נאמן ומדויק את מה שאתם רוצים שיתממש בעבורכם בחיים. אתם תזדהו עם כל הכתוב כולו ובכל פעם שתקראו אותו אתם תוכלו לראות את זה קורה בעבורכם. משמעות הדבר שיצרתם מסמך מספק באיכותו וניתן יהיה להפסיק לכתוב אותו ולעבור לשלב הבא של הטמעתו.

מה לעשות לאחר שיש לכם כבר את סיפור חייכם האידאלי?

על מנת להעצים את פעולת כתיבת סיפור חייכם האידאלי ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות:

 • בשלב הזה כדאי יהיה לקרוא באיטיות ובתשומת לב את הסיפור פעם אחת לפני שאתם הולכים לישון בלילה ופעם אחת מיד לאחר שהתעוררתם משנתכם בבוקר.
  הדבר הזה יטען באנרגיות טובות את כוונותיכם וייתן תוכנית פעולה ברורה לתת המודע שלכם לגבי כל מה שאתם רוצים שימשוך וימגנט אל תוך חייכם.
  צריך להמשיך ולעשות את זה שוב ושוב עד שהדברים שאתם רוצים קורמים עור וגידים  ומתממשים בעולמכם.
 • תוכלו גם לכתוב את הסיפור כתפילה לאל עליון או ליקום ולשלוח את תפילתכם כמכתב לשמיים. על איך לעשות את זה תוכלו לקרוא כאן.
 • אם תרצו להישאר גמישים ופתוחים גם לכל מיני אפשרויות ולתת לחיים לומר את דברם תוכלו להוסיף את הנוסח הבא לסיום הסיפור הכתוב שלכם:
  "כל זאת ואף יותר טוב מזה מתגשם בעבורי כעת בדרכים נפלאות ונהדרות, ואני מודה על כל מה שמגיע אל תוך חיי בתודה ובברכה, אמן"
  זה ישאיר את הדלת האחורית לתודעה שלכם פתוחה לאפשרויות נהדרות שעדיין לא חשבתם עליהן או שאינכם מודעים אליהן עדיין, שיתגשמו בעבורכם ויעשירו את חייכם בטוב.

לסיכום

זאת היא דרך נהדרת לתרגל חשיבה חיובית על כל המשתמע ממנה על ידי ביטוי אישי בכתב.
כדאי לחזור על התרגיל הזה כל כמה שנים או כל מתי שאתם רוצים להגשים דברים חדשים וליצור אותם מתוך מודעות,  ואתם רוצים טכניקה שתעזור לכם לגרום לזה לקרות מהר יותר בעבורכם.

שתפו אותנו כאן בהצלחותיכם לאחר שכבר קרו והתממשו, ותנו לאחרים השראה ודחיפה לבצע את התרגיל הזה ולחוות גם הם את הגשמת רצונותיהם ומשאלות לבם. תבורכו.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *