10 דברים שלא ידעתם על מים

10 דברים שלא ידעתם על מים

 

כמעט אף אחד לא מקדיש יותר מידי מחשבה בנושא המים. זה נראה כמו משהו פשוט ורגיל שקיים  בחיים. אתם בטח מכירים את השימושים שעושים במים לשתייה, לבישול, להשקיה, לשטיפת ,ולתעשייה. על פניו לא נראה שיש מה לחדש לכם בנושא.

אז האמת היא שמים זה אחד הפלאים הגדולים על פני כדור הארץ ובמאמר הזה ניגע רק בקצה קצהו של הפלא הזה על ידי כך שאספר לכם על עשרה דברים שבהם המים יוכלו לשפר ולהיטיב את חייכם, ואולי יחדשו לכם דברים שלא ידעתם על המשאב הנהדר הזה.

הנה הם לפניכם:

1.  אתם בטח יודעים שמים מהווים את רוב משקל הגוף
בתינוק שאך נולד המים מהווים כ80% ממשקל הגוף ואצל בוגר כ60% ממשקל הגוף. והאחוז הזה ממשיך לרדת במשך הזמן ככל שהולכים ומזדקנים. בגלל ההרגלים של שתיה מועטת ושל שתיה של מים לא טובים בצורה של קפה, תה, ומשקאות מוגזים וממותקים, אחוז המים ממשיך לרדת עוד ועוד עד שמתים. המסקנה המתבקשת כאן היא שרוב האנשים מתים בסופו של דבר מסיבוכים בתקינות הפעולה של מערכות בגופם, שנובעים מהתייבשות חריפה.

קחו את זה לתשומת לבכם אם אתם רוצים לחיות טוב והרבה שנים, ותתחילו לשתות מים טובים ונקיים בכמות רבה יותר ובאיכות גבוהה יותר ממה שאתם עושים כעת.

2.  ידעתם שישנם מים רטובים פחות ומים רטובים יותר ?!
זה נובע מהתופעה שבטבע מולקולות המים נוטות להתאגד בקבוצות גדולות של לפעמים עד 35 מולקולות שכמו "נדבקות" ביחד, שקוראים להם צבירים. הדבר הזה יוצר כמו טיפות גדולות שקשה לגוף לספוג אותן כי הם יותר גדולות מחרירי הממברנות שדרכם המים צריכים להיספג בגוף שלכם. כך שאם אתם שותים מים רגילים שמורכבים מצבירים גדולים, אפילו אם תשתו הרבה, מעט מאוד ייספג בגופכם.

כשהמים מכילים צבירים קטנים של 3-5 מולקולות ביחד הם "רטובים" יותר כי הם נספגים בקלות רבה יותר על ידי גופכם. אחת השיטות לפרק את המים לצבירים קטנים יותר היא להעביר בהם זרם ישר חשמלי, שמכניס תנועה במולקולות ומפרק אותן לקבוצות קטנות יותר כמו שלמשל קורה כשהמים זורמים בשצף קצף בטבע למשל כשהם נופלים במפל ונחבטים בסלעים.

3.  למים יש ערך שניתן למדוד שנקרא חומציות או PH
המספר 7 מציין ניטרליות של המים. פחות מ7 מציין שהמים חומציים, ויותר מ7 שהמים בסיסיים. דם בריא של אדם בריא הוא מעט בסיסי ומיוצב על 7.365  מבחינת הערך החומצי שלו. אם אתם קונים מים מינראליים בבקבוקים או שותים מי ברז החומציות שלהם היא בממוצע 5. אם אתם שותים קפה אז זה כמו שאתם שותים חומצת מצברים והערך כאן 3-3.5 . אם אתם שותים קולה או משקאות מוגזים וממותקים אחרים החומציות שלהם היא בערך 2 שזה חומצי ביותר.

כמעט כל המחלות שיש משגשגות בדם חומצי. כשהדם בסיסי רוב המחלות פשוט לא יכולות להתקיים, עד כדי כך שישנה אפילו סברה שכל המחלות שישנן, זו למעשה מחלה אחת בלבד שנגרמת מזה ששותים ,אוכלים, וחיים באורח חיים כזה שהופך את הדם שלכם לחומצי, והפתרון שיגרום להבראה מהמחלות האלו יהיה בפשטות לשנות את חומציות הדם שלכם חזרה לערכו הבריא.

הקפדה על שתייה מספקת של מים בעלי PH גבוה תעשה אתכם בריאים ותעזור לכם להיפטר מכל מיני חוליים שדבקו בכם.

4.  בפעם הבאה שאתם חולים או מרגישים לא טוב
אל תמהרו לבלוע כל מיני תרופות. לכו קודם כל אל המים והרוו את גופכם במים טובים כשאתם שותים בתדירות גבוהה בכל 20 דקות לערך כמויות קטנות של מים כאלו. כוונתי לבערך כוס קטנה של 200 מיליליטר. אם תשתו כמויות גדולות יותר בכל פעם אתם תשתינו הרבה יותר ובניגוד לדעה הרווחת שהשתן צריך להיות שקוף אז דעו לכם שאם אתם משתינים הרבה זה גם מנשל את גופכם מהמינרלים יקרי הערך שבגופכם.

בהרבה פעמים "המחלות" האלו לא יהיו יותר מאשר תסמינים שאתם מיובשים בדרגה גבוהה.

5.  זה די מזעזע לראות שאנשים שקונים מים מינרליים בבקבוקי או בקנקני פלסטיק
מאחסנים אותם בשמש כדי שיספגו את אורה ויעשה אותם עוד יותר טובים לשתייה. וזה מזעזע לא פחות לראות שאנשים מקפיאים את המים בבקבוקי פלסטיק תמימים כדי שיהיו להם אחר כך מים קרים שיפשירו לאט ביום חם.

חברים, בשני המקרים האלו גם בחימום וגם בהקפאה משתחררים חומרים רעים למים שקוראים להם דיוקסינים, שהם חומרים מסרטנים.  זאת אומרת שאם אתם שותים מים כאלו על בסיס קבוע אתם מגבירים מאוד את הסיכויים שלכם לחלות בסרטן!

6.  מים זה חומר חי שזוכר!
זה מסביר למשל את התופעה של המים הקדושים או המבורכים של הבאבא סאלי, שמשמשים כנשאים של האנרגיה הטובה של הברכה למטרות ריפוי. את אותה התופעה אתם יכולים לראות בתמציות הומאופתיות או בפרחי באך ואף במי השתייה הרגילים שאתם שותים.

בואו ונסתכל על התופעה הזאת בזווית רחבה יותר. ידוע לכם בוודאי שמבחינה היסטורית, ארץ ישראל אפילו עוד לפני שקמה לה מדינת ישראל זכתה למלחמות רבות על אדמתה. מה שאומר שהרבה דם נשפך כאן, הרבה עצב ויגון, הרבה אלימות והרג, ובקיצור המון אנרגיות שליליות שנמצאות באדמה וממשיכות להדהד בה ואף להשפיע על המים שזורמים בה. בנחלים, בכנרת, במוביל הארצי, במאגרי המים, ובצנרת העירונית והביתית.

זה אחד הדברים שעושה אותנו באופן כללי לחמומי מוח, לעצבנים ,ולמהירי חימה. ראיתי את זה מאוד חזק בתקופה כשהייתי קיבוצניק והגיעו אלינו מתנדבים מארצות רגועות שיש בהם שלום מתמשך, ולאחר תקופה של כמה שבועות הם היו הופכים ליותר עצבניים, יותר קצרי רוח, ויותר גסים ממה שהיו כשבאו. בקיצור הם הפכו להיות הרבה יותר דומים לנו הישראלים המקומיים!

7.  אנשים שמזיעים הרבה בגלל אקלים חם במיוחד
או בגלל שהם עובדים בעבודה מאומצת, או שמתאמנים הרבה בספורט, נוטים לאבד מינרלים שנמצאים בגופם בתרכובות של מלחים שונים. ישנם כאלו שמודעים לתופעה ומנסים להחזיר לגופם את המינרלים האלו על ידי כך שהם שותים משקאות אנרגיה כדוגמת "גטורייד".

האדם הרגיל בכלל לא שם לב לזה וממשיך בחייו הרגילים עד שמתחילים לו כל מיני תסמינים וכל מיני בעיות תפקודיות שמפריעות לבריאותו.

דרך טובה וזולה להחזיר את המינרלים האלו לגופכם מבלי לצרוך תוספי מזון שקונים בחנויות הטבע או בפארמים השונים תהיה לקנות מלח הימלאיה ורוד אמתי, ולהמיס כפית שטוחה ממנו בליטר מים נקיים בבקבוק זכוכית, ולנער את הבקבוק היטב עד שכל המלח התמוסס. שימוש במים האלו לשתייה יוסיף לכם בריאות רבה.

אני יודע שאתם חושבים שצריכת מלח לא טובה לבריאותכם. זה רק נכון בחלקו. צריכת מלח רגיל כזה שמוסיפים לו יוד ועוד חומר שמונע את התגבשות המלח כדי שיהיה "רץ", מזיקה לכם. אך צריכת מלח הימלאיה שיש בו 24-28 מינרלים שונים והוא נטול הזיהום שבא מהים או מהאוקיאנוסים, יגביר מאוד את בריאותכם ויעשה לכם טוב.

8.  כשמים זורמים בטבע בנחלים ובנהרות הם נחבטים באבנים ובסלעים ונוצרים בהם כל מיני מטענים חשמליים
שגורמים לטיהור המים מהלכלוך שמומס או מרחף בהם. בעקבות הפעולה החשמלית החלקיקים שוקעים והמים ככל שהם ממשיכים לזרום מתנקים עוד ועוד עד שהם נעשים צלולים.

נסו לחקות את הטבע על ידי כך שתשימו בקנקן זכוכית אחד או בכוס גדולה מים ותמזגו אותם מגובה לקנקן זכוכית או כוס זכוכית גדולה אחרים, שוב ושוב במשך מספר פעמים רב לפני שאתם שותים אותם. הדבר הזה יגרום לתנועה של המים וייצור מטענים חשמליים שיפרקו את הצבירים שיש במים ויעשו אותם לקטנים יותר. וזה אתם כבר יודעים שטוב לבריאותכם.

9.  אל תבזבזו כסף על כל מיני מתקנים רגילים לסינון וטיהור של מי השתייה שאתם צורכים
האפקט שלהם לשיפור בריאותכם בהשוואה למי ברז לא מסוננים זניח ביותר. במקום זה השקיעו את כספכם במכשיר שמפריד את המים למים בסיסיים ולמים חומציים. זה יתרום לבריאותכם תרומה משמעותית והמים האלו יהפכו להיות התרופה המיוחדת שלכם שתשפר את בריאותכם.

המים הבסיסיים ישמשו להגברת בריאותכם הפנימית על ידי שתייתם, והמים החומציים יתקבלו בברכה על ידי הצמחים שאתם מגדלים בעציצים או בגינה שלכם.

10.  אם אתם אנשים של "עשה זאת בעצמך"
או שפשוט לא בא לכם לשלם כמה אלפי שקלים למכשיר כזה שיוצר מים בסיסיים, תוכלו לבנות מכשיר כזה בעצמכם בהוצאה זעומה ובקלות יחסית. בהמשך ישנו סרטון שמדגים ומסביר איך ניתן לבנות מכשיר כזה. הסרטון אומנם ארוך אך שווה ביותר את זמנכם אם בריאותכם יקרה לכם.

אם תרצו לקרוא עוד על המים בהיבטים האנרגטיים שלהם אני ממליץ לכם לקרוא  את המאמר כאן בבלוג ששמו: מים – סם החיים האולטימטיבי.

אנא שתפו את המידע הזה עם חבריכם וחברותיכם ברשת ותבוא עליכם הברכה.

 

הנה הסרטון הקצר של פחות מ 60 שניות שמראה מה יש בסרטון הארוך יותר

 

הנה הסרטון המלא שילמד אתכם כיצד לבנות את המכשיר שיוצר מים בסיסיים

 

 

 

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *